Pierwsze foty i fabułka Terminatora!!!

Terminator numer chyba już 5 nakręcony, czas na promocję w oczekiwaniu na premierę. W aktualnym Entertainment Weekly mamy nie tylko dwie okładki z pierwszymi fotami, ale też pierwsze wieści odnośnie rebootowanej fabuły.

Pierwszy w nowej trylogii film dzieje się w 2029 – kiedy bojownicy prawie pokonali już SkyNet. Sarah Connor (Daenerys) została osierocona w wieku lat 9 w wyniku najazdu jednego z licznych Terminatorów wysłanych w przeszłość. Została następnie wychowana przez Terminatora – Arnolda, którego nazywała „Pops”. Tenże tatusiek strzegł jej, jednak nie przekazał jej za wiele w obszarze rozwoju emocjonalnego.

Od dziecka była jej wpajana deterministyczna wizja historii, jednak nasza Sarah odrzucała nieuchronność przyszłości i stara się zmienić jej bieg. W filmie, zgodnie z kanonem, Kyle Reese cofa się do 1984, jednak po drugiej stronie znajduje zupełnie coś innego, niż się spodziewał.

I shit you not.

Na okładkach: Daenerys (Sarah Connor), Jai Courtney (Kyle Reese), Jason Clarke (John Connor) oraz Matt Smith (jakiś facet):

news_terminator05

news_terminator04

Komenty FB

komentarzy

Komercha

3 Komentarze(y) na Pierwsze foty i fabułka Terminatora!!!

  1. Ok, to wersja Asylum. A kiedy ta wlasciwa?

  2. Ten T-800 na pierwszej okładce wygląda, jakby z Figurkowa uciekł.

Dodaj komentarz