Komiksowo

Jest środa, jest Komiksowo:
Avengers

Powraca plota, jakoby bracia Russo (Captain America 2) mieli być reżyserami nie tylko Avengers 3, ale i Avengers 4 (o których się oficjalnie jeszcze nawet nie wspomina).

Dodatkowo, śledztwa niezależnych blogerów wskazują, że w Avengers 2 poza znanymi nowymi członkami ekipy (Scarlett Witch, Quicksilver, The Vision) może pojawić się i Black Panther (dość śmiała teza, biorąc pod uwagę, że zdjęcia są ukończone). A tok rozumowania jest taki: A2 kręcono m.in w RPA > RPA jest w Afryce > Black Panther pochodzi z Afryki, a konkretnie z Wakandy > Wakanda jest jedynym na świecie producentem vibranium > tarcza Kapitana Ameryki w A2 zostaje zniszczona > Avengers jadą do Wakandy po nowe vibranium na tarczę > spotykają Black Panthera. Całkowicie szczelna dedukcja.

 

Batman v Superman: Dawn of Justice

Przybyły ciekawe informacje odnośnie postaci Wonder Woman w BvS. Otóż okazuje się, że jest ona pół-boginią, córką Zeusa – czyli zgodnie z nowszą wersją jej kanonu DC.

 

Captain America 3

Jak głoszą bardzo wysublimowane ploty, podtytułem CA3 może być Civil War lub Fallen Son. Oczywiście pasuje to do całego wczorajszego newsa o Civil War, ale nie pasuje do faktu, że Robert Downey Jr. dopiero w ostatniej chwili dołączył do filmu, co budzi wątpliwości, czy na pewno będzie tam dużo samej CW.

 

Daredevil

NYCC przyniosło pierwsze konkretne foty, koncept i „plakat” Daredevila:

news_daredevil07

news_daredevil08

news_daredevil09

news_daredevil10

 

Doctor Strange

Joaquin Phoenix z wozu, a czyżby na jego miejsce Doctora Strange miał wskoczyć Ewan McGregor? Po tym pierwszym newsie okazało się, że jest on zaledwie jednym z sześciu aktualnych kandydatów, z czego pozostali to: Matthew McConaughey, Jake Gyllenhaal, Oscar Isaac, a także nadal Ethan Hawke i Jared Leto.

 

Justice League

Na mieście krążą takie te, że głównym złym w filmie Justice League będzie znany nam ze Smallville Brainiac. Czy znowu pokona Supermana jednym zdaniem?

Przypomnijmy, że wcześniejszym kandydatem na złego w JLA był jakiś Darkseid. Podobno producenci chcą go „odłożyć na później”.

Czy Brainiaca zagra Benedict Cumberbatch, czy po prostu znowu James Marsters?

news_jla01

 

Suicide Squad

Dopiero co pojawił się news o Suicide Squad, a już mamy pierwsze „konkretne ploty” o tytułowej ekipie. Ponoć mają to być:

Deadshot – snajper, przywódca ekipy i główny bohater:

news_suicidesquad02

 

Harkness aka Captain Boomerang- gość od broni miotanej:

news_suicidesquad03

 

Vixen – laska o mocach zwierzęcych (hmm):

news_suicidesquad04

 

W pozostałych rolach:

Blockbuster – siłacz, znany z Batmana:

news_suicidesquad05

 

Multiplex (kolejne filmowe imię) – kolo klonujący się na poczekaniu:

news_suicidesquad06

 

Jaculi – szybki w ciul:

news_suicidesquad07

 

Mindboggler – telepatka:

news_suicidesquad08

Jak widać, lata ’80 wracają z dużą mocą.

 

X-Men

Ciekawe, wszystko wskazuje na to, że w planowanym serialu X-Men Foxa pojawią się też nawiązania do Fantastycznej Czwórki. Poza tym już trwają starania o pozyskanie drugorzędnych x-menowych aktorów do serialu, przy czym pada nazwisko Evana Petersa (Quicksilver), a dodatkowo ma się pojawić niejaki Multiple Man.

 

To wszystko w dniu dzisiejszym. Nasz status filmów komiksowych – tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

1 Komentarz na Komiksowo

  1. Ten „koncept” z Daredevila to jest kadr z „Daredevil: the Man Without Fear” Franka Millera i Johna Romity młodszego.

Dodaj komentarz