Trylogia Obi-Wana???

Pamiętacie jak kiedyś nabijałem się z plotki o spin-offie Star Wars o przygodach Obi-Wana? No cóż, jeśli poniższy news okaże się prawdziwy, za karę wypiję całą szklankę piwa!

Otóż pojawiła się właśnie plota kolejna, jakoby Lucasfilm szykował… całą spin-offową trylogię Obi-Wan! Jej akcja miałaby się odbywać pomiędzy nową a klasyczną trylogią Epizodów. Co ciekawe, miałyby to być trzy osobne przygody, a nie jedna historia w trzech częściach.

Jak każda dobra plota filmowa, wchodzi ona w szczegóły: jeden z filmów miałby się w całości dziać na Tatooine, a dwa pozostałe w różnych częściach kosmosu. Mieliby się pojawić Qui-Gon Jinn (to akurat jest całkiem możliwe, biorąc pod uwagę stan kariery Liama Neesona) i Owen Lars. Dodatkowo zobaczylibyśmy nieco postaci z The Clone Wars (tu już wiarygodność newsa zaczyna mocno mięknąć) i flashbacki to przygód Obi-Wana z czasów Wojen Klonów.

Moim zdaniem jest to nadal stek bzdur, ale cóż – nawet ja się mogę mylić. Tymczasem zobaczmy inne drobiazgi okołostarwarsowe:

 

Mamy oficjalny już packshot zestawu LEGO z Shadow Trooperami. Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że odnosi się on raczej do Rebels, niż Episode VII, jednak zauważmy, że wszystkie zestawy Rebelsów planowane na 2015 mają stosowne logo na pudełku:

news_starwars148

I na deser ciekawy plakacik z planu Siódmego Episodu zachęcający ekipę i gości do trzymania mordy na kłódkę:

news_starwars149

Inne newsy o Gwiezdnych wojnachtutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

1 Komentarz na Trylogia Obi-Wana???

  1. I pewnie jeszcze film będzie oparty o książkę 'Kenobi’. Tak jak E7-9 o Thrawna…

Dodaj komentarz