Komiksowo

Cotygodniowy zastrzyk newsów o komiksach na ekranach!
Avengers 3

Aktualne plotki sugerują, że producenci Avengers 3 mogą wywinąć popularny ostatnimi laty numer, czyli „jeden w cenie dwóch”. Otóż film teoretycznie może być podzielony na dwie części. Pasowałoby to poniekąd do rozpiski Marvela: Pierwszy odcinek poleciałby 3 maja 2018 (zgodnie z aluzjami Kevina Feige), a drugi – w maju 2019.

 

Batman v Superman: Dawn of Justice

Internauci twierdzą, że w BvS Bruce Wayne ma nową, skromniejszą posiadłość, za którą robi jeden z opuszczonych zabytkowych slumsów Detroit. Oto foty i parę filmików z kręcenia:

news_bvs60

news_bvs61

news_bvs62

news_bvs63

 

Pojawiły się też intrygujące foty z demonstracji anty-supermanowej. Na czasie.

 

Gotham

Na planie Gotham pojawiły się z kolei znane i lubiane dom wariatów oraz zakład karny:

 

I nowy spot:

 

X-Men: Apocalypse

Simon Kinberg – producent i scenarzysta X-Menów uznał za stosowne wyjawić parę informacji podczas wywiadu na Yahoo. Dowiedzieliśmy się, że Apocalypse będzie ostatnią częścią filmu z „młodą obsadą” zamykając ich trylogię.

Kinberg wtrącił też, że możemy zobaczyć kilku nowych bohaterów, takich jak Scarlet Witch (która niezależnie pojawia się też w Avengers 2), Cable i Psylocke (która pojawiła się już w Last Stand i nawet zrobiono na nią casting przy okazji DOFP, ale ostatecznie wyleciała ze scenariusza).

Kolo odniósł się też do zmian, które nastąpiły w linii czasowej po DOFP: nie wiemy, czy Wolverine nie ma na pewno swoich metalowych spurów, teoretycznie możliwe jest, że Mystique jest matką Nightcrawlera, jak również, że Magneto jest ojcem Quicsilvera i Scarlett Witch. Czyli wszystko jasne.

 

X-Men: Days of Future Past

Ostatnie X-Meny wychodzą na DVD i BD lada dzień, ale Fox już planuje jakby sprzedać dwa razy to samo. Otóż w przyszłym roku ma ukazać się „Rogue Cut” filmu, przywracający 10-minutowy wątek podstarzałej Anny Paquin. Zachęca do niego fakt, że wątek ów obejmuje road-tripa w wykonaniu starszych wersji Xaviera i Magneto.

 

Y: The Last Man

Po latach bujanki ekranizacja Y: The Last Man została w końcu skasowana, a prawa do ekranizacji wróciły do autorów komiksu. Miło, że powiadomiono o tym oficjalnie, zamiast po prostu po angielsku wyciszyć temat.

 

I tyle na dziś. Nasz status filmów komiksowych dostępny jest tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz