Będzie film Deadpool!!!

Najwyraźniej internetowy sukces wyciekniętego test-filmiku Deadpool dał Foxowi do myślenia (a wszystkim innym do myślenia, czy ten wyciek na pewno był przypadkowy).

Najpierw wypowiedział się sam Ryan Reynolds, który oznajmił, że to właśnie sukces filmiku pchnął mocno do przodu plan produkcji Deadpoola. Natomiast kilka godzin później Fox oficjalnie podał datę premiery filmu na 12 lutego 2016. Wiemy już też, że Reynolds pozostał niestety odtwórcą głównej roli, reżyserem pozostaje też Tim Miller, który stworzył sławetny klip testowy. Scenariusz napisali Rhett Reese i Paul Wernick (Zombieland).

Tak więc jak widać, Fox postanowił rzutem na taśmę wziąć dla siebie większy kawałek komiksowego torta. Przy okazji dostało się filmowi Assassin’s Creed, który został przesunięty z 2015 na 2016, natomiast Fantastic Four przesunięto o miesiąc na 7 sierpnia 2015.

Dla przypomnienia:

Komenty FB

komentarzy

Komercha

5 Komentarze(y) na Będzie film Deadpool!!!

  1. Nie ma to jak opoznic dobrze zapowiadajacego sie AC, na rzecz tandetnej animacji z aktorem romantyczym w roli glownej.

    • Powodowany emocjami nie doceniasz tego, że powstanie film z ikoniczną postacią Marvela.

    • Coś, co ma w tytule „Assassin’s Creed” w tytule dobrze się zapowiada? Pff…

    • Jedyny powód, dla którego w ogóle trzymam w pamięci kinową adaptację AC to Fassbender. Ciężko mi jednak wierzyć, że w dziedzinie „kinowa wersja gry” przebije całkiem dobrego Prince of Persia.

Dodaj komentarz