Nowy Punisher???

Tytuł newsa jak zwykle jest kłamliwy, ponieważ dotyczy niestety tylko żartu reżyserów Kapitana Ameryki 2 – braci Joe i Anthony’ego Russo.

Otóż w tymże filmie w dwóch scenach motoryzacyjnych (pościg za Nickiem Fury i zdarzenie drogowe z Agentem Sitwellem) pojawia się ta sama żółta ciężarówka, za każdym razem robiąc dobry uczynek – rozjeżdżając lewych policjantów czy też zdradzieckiego agenta:

news_punisher01

Czy to oznacza, że za kółkiem owego mściwego pojazdu siedzi jakiś konkretny mściwy facet? Bracia Russo żartują, że kierowcą jest bardzo dobrze i specyficznie wyszkolona osoba, co oczywiście wzbudziło internetowy hype, jakoby Punisher nadchodził.

Niestety powyższe to raczej tylko żart, natomiast więcej konkretów można znaleźć w Marvel One-Shocie, All Hail the King, który na pewno wszyscy widzieli i lubią. Otóż w tymże szorcie na jednej z cel czytamy nazwisko Luisa Allegre:

news_punisher02

A jak stoi w marvelowskim kanonie, tenże Luis należy do rodziny Costa, która zabiła rodzinę Franka Castle – wnioski wyciągnijmy sami.

Natomiast techniczne fakty są takie, że po kilku różnych restartach prawa do ekranizacji Punishera powróciły do Marvela, więc teoretycznie wszystko jest możliwe, o ile tylko Disney podda swoje standardy dalszej liberalizacji.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz