Star Wars: Kolejne foty z planu!!!

No to jedziemy z kolejnymi doniesieniami z lotniska Greenham Common, na którym nieco poniewczasie wprowadzono zakaz ruchu powietrznego, łącznie z dronami.

1. Kręcenie z helikoptera:

 

2. Kręcenia z okrzykami do Johna Boyegi:


 

3. Zdjęcia kolesia, który jest najwyraźniej Adamem Driverem i gra pilota X-Winga oraz Gwendoline Christie (Brienne z GoT), która gra nie wiadomo kogo:

news_starwars126

news_starwars129

 

4. Zdjęcia przypadkowych osób:

news_starwars127

news_starwars128

 

5. Kilka kolejnych luźnych fot, w tym działko Falcona i recykling dekoracji z Abu Dhabi:

news_starwars130

news_starwars131

news_starwars132

news_starwars133

 

6. Poszła dziś idiotyczna (IMHO) plota, jakoby bohaterem jednego ze spin-offów SW miał być Obi-Wan. Jest to podparte jakimiś kretyńskimi dowodami, jakoby Disney sondował ostatnio popularności tegoż pana wśród fanów i na tej podstawie podjął tę decyzję.

Przypuszczam, że podobne rozumowanie dało nam ten tytuł:

 

7. I na deser kolejny spot Rebels:

Inne Star Wars newsy – tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

5 Komentarze(y) na Star Wars: Kolejne foty z planu!!!

  1. Czy tak bardzo idiotyczna to nie wiem. Ewan zawsze powtarza że jest chętny, wielu ludzi uważa że był najlepszy w prequelach no i jest w odpowiednim wieku do dziadowania na Tatooine. Mogliby skręcić na przykład komiks Old Wounds, bo Maula też ludzie lubią.

    • Ewan McGregor sporo rzeczy o SW powiedział przez grzeczność. Poza tym robienie spin-offa o prawie że głównym bohaterze trochę kłóci się z ideą spin-offu.

  2. Kłóci się, jasne. Ale nie kłóci się z zarabianiem pieniędzy 🙂 Na pewno więcej ludzi pójdzie na Obi-Wana niż na Yarnę D’al’ Gargan czy Ponda Babę. Poza tym inne ploty ws. spin-offów mówią o Hanie, Yodzie, Fett’cie.. Też nie jakieś postaci z tła 🙂

Dodaj komentarz