Rambo 5 znowu kręcą!!!

Newsów o Rambo 5 od paru lat nie brakuje. Możemy wspomnieć News 1 czy News 2, a także News 3 i News 4. Nie zapominajmy przy tym o Newsie 5, Newsie 6 i Newsie 7. No i rzecz jasna pasjonujące wieści z Newsa 8 i Newsa 9. Czas więc najwyższy uzupełnić ten łańcuszek newsów Rambo o porwanych córkach, meksykańskich kartelach i zmutowanych potworach.

Mamy więc kolejną oficjalną datę rozpoczęcia produkcji (październik, czyli zaraz) i tytuł: Rambo: Last Blood. Tak, tak, Sly napisze i wyreżyseruje OSTATNIĄ część tego cyklu. Niestety nie do końca wiadomo, która z licznych fabuł ostatecznie pojawi się przed kamerą.  Co prawda net zarzuca Stallone’mu „zapożyczenie” tytułu z relatywnie znanej gry flashowej (autorstwa kolesia od The Last of Us), ale z drugiej strony nie jest to chyba fraza na którą tak trudno było wpaść.

Motywacją dla Sylvestra jest ponoć klęska finansowa Expendables III, czyli ewidentnie chęć udowodnienia czegoś światu. Jakby nie było, czekamy na kolejne newsy lub kolejne odwołanie produkcji.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz