Komiksowo

I jedziemy z ostatnimi newsami komiksowymi:

 

Avengers: Age of Ultron

Znienacka internet uświadomił fanom Avengers, jak w dwójce będzie wyglądał koleś-robot znany jako Vision, grany przez Paula Bettany. Otóż ujawnił się taki obrazek, który daje pewne pojęcie w tej dziedzinie:

news_avengers217

news_avengers218

Co więcej, mamy taki reference drawing z Sideshow Collectibles (klik tu enlarż):

news_avengers219

Avengers 3

Ku radości fanów Dave Bautisty i jego kiepskawej postaci z Guardians of the Galaxy zanosi się, że Drax The Destroyer będzie odgrywał bardziej znaczącą rolę nie tylko w GotG2, ale też w… Avengers 3. To by oczywiście oznaczało, że fabuła GotG w końcu będzie musiała mocniej się spleść z całą resztą filmów Marvela – ale czy faktycznie musi się to odbywać przez postać Draxa?

 

Batman v Superman: Dawn of Justice

Po pasjonujących zdjęciach dublera Henry’ego Cavilla (zamieszczonych z pełną premedytacją przed tygodniem) dziś prezentujemy zdjęcia prawdziwego Henry’ego Cavilla jako Clarka Kenta:

news_bvs46

news_bvs47

news_bvs48

I dalsze twitterowe zdjęcia, w tym kolejne Lexa Luthora z ręcznikiem na głowie:

news_bvs49

news_bvs50

A tu już bez ręcznika, za to w peruce – co nieco chyba rozwiewa wątpliwości co do jego łysości w filmie:

news_bvs52

I bardzo ciekawe plotka castingowa dotycząca Benedicta Cumberbatcha aka Sherlocka aka Khana. Wiadomo, że jest on kandydatem do roli Doctora Strange, jednak okazuje się, że Warner ponoć rozważa go też na Martian Manhuntera – w Justice League albo już w Batman v Superman.

news_bvs51

 

Captain America 3

Jeden z reżyserów CA3, Joe Russo wyjawił ciekawostkę, że fabuła i tytuł trzeciego Kapitana zostały ustalone już 10 lat temu (w mózgu Kevina Feige) – i tenże tytuł wkrótce poznamy. Świadczy to oczywiście o doniosłości fabuły tego filmu i jego roli w ogólnym Wielkim Planie Marvela.

Przypomnijmy, że mózg Kevina zawiera też rozpiskę wszystkich marvelowskich filmów aż do 2028.

 

Gotham

Dali nowy trailer o jakimś Oswaldzie Cobblepocie, a także zbiorowy plakacik Gotham:

news_gotham01

 

Shazam

Kładąc kres plotkom i podpuchom, THE ROCK ujawnił w końcu oficjalnie, że zagra on Black Adama w Shazamie.

 

— Dwayne Johnson (@TheRock) wrzesień 3, 2014

Bonusowo znamy też scenarzystę filmu, a będzie nim Darren Lemke (Jack the Giant Slayer). Natomiast ciekawa jest wypowiedź Toby Emmericha, szefa New Line Cinema (które produkuje film dla Warnera), że Shazam NIE BĘDZIE łączył się z pozostałymi tytułami uniwersum DC, takimi jak BvS czy Justice League (mimo, że w ostatnich komiksach Shazam jest członkiem JLA). Może dlatego, że w Shazamie ważny będzie humor.

Nadal nie wiadomo, kto zagra tytułowego Shazama. Premiera, patrząc na grafik Warnera, PRAWDOPODOBNIE 5 sierpnia 2016.

 

The Flash

I kolejne trailerki Flasha:

Plus parę nowych fotosów:

Przy okazji wiemy, że w serialu zagra Dominic Purcell z Prison Break jako wraży Heatwave. Pojawi się też równie nieprzyjazny Blackout, zajmujący się wyłączaniem prądu, a może i prądami z palcy.

 

X-Men: Apocalypse

Jak zeznaje sam Bryan Singer, zdjęcia do kolejnych X-Menów ruszają w kwietniu 2015 w Montrealu. Film ma się odbywać w latach ’80, a premiera zaplanowana jest na 27 maja 2016.

 

Ha! I to tyle. Po ściągę zapraszamy do naszego statusu filmów komiksowych.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

1 Komentarz na Komiksowo

Dodaj komentarz