Nowy Remo Williams!!!

Kiedyś w ramach wagarów zdarzyło mi się z całą watahą wybrać do kolegi (pozdrowienia, Krystian), gdzie na wideo zrobiliśmy sobie maraton filmowy. Pamiętam jak dziś: Remo Williams, Hard to Kill i coś co nazywało się chyba Traveller, a po polsku Szlachetny podróżnik, który wcale nie był taki szlachetny, bo była to mumia z kosmosu, która zabijała kolesi (BTW, jeśli ktoś kojarzy ten film, proszę o koment, bo na IMDB nie widzę).

No i ten Remo Williams był bardzo fajny. Oczywiście nie zdawałem sobie wówczas (ani nawet wiele lat później) sprawy, że film był adaptacją pulpowej serii książek pt. „The Destroyer” (co więcej, nie wiedziałem, że film miał mniej udany sequel telewizyjny). A teraz się okazuje, że bohater ten doczeka się kolejnej filmowej przygody, gdyż za ekranizację bierze się Shane Black (Iron Man 3). Scenariusz piszą Jim Uhls (Fight Club) i James Mullaney (książki).

Fabuła samego „Destroyera” jest podobna jak i starego filmu: dobry gliniarz zostaje niby zabity, a następnie przeszkolony na super agenta i ma przygody w towarzystwie swojego azjatyckiego mistrza. Niestety żadnych newsów castingowych na razie nie znamy.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

2 Komentarze(y) na Nowy Remo Williams!!!

    • Tak, to to! Musiałem źle zapamiętać tytuł. Był profesor i campus, tak więc wszystko pasuje. Dzięki, wreszcie po latach będę mógł spokojnie zasnąć 🙂

Dodaj komentarz