Komiksowo

W tym tygodniu trochę nieprzełomowych newsów z dziedziny ekranizacji komiksów:

 

Agents of S.H.I.E.L.D.

Kolejna dziunia w obsadzie S.H.I.E.L.D., a jest to nasza rodaczka, Adrianne Palicki, która zagra Mockinbirda. Przypomnijmy, że Adrianka ma już doświadczenie komiksowe grając Wonder Woman w pilocie serialu (na którym się skończyło):

Dodatkowo: oto supertajne video z planu drugiego sezonu, a w nim spoilery!

 

Ant-Man

Ciekawe ploteczki z mrowiska Ant-Mana, który właśnie w poniedziałek zaczął produkcję. Otóż jak może wiecie, jednym z powodów odejścia Edgara Wrighta z tego projektu były różne naciski ze strony Marvela, np. takie aby wstawił do filmu więcej postaci z filmowego uniwersum tejże wytwórni. Okazuje się, że w jednej z wersji scenariusza (być może nadal aktualnej) w filmie pojawiają się Howard Stark, a także…

spoiler
Peggy Carter, Armin Zola i młody Alexander Pierce (którego w CA2 grał Robert Redford).
Co do Starka mamy całkowitą pewność, jako że w obsadzie filmu figuruje John Slattery, który odstawił już tę rolę w Iron Manie 2. Inne nowe nazwiska na ekranie Bobby Cannavale, Judy Greer, Wood Harris, Abby Ryder Forston, Gregg Turkington i raper T.I.

A, i byłbym zapomniał: pierwsze zdjęcie z planu:

news_antman03
I może jeszcze parę mniej oficjalnych fot z planu:

news_antman04

news_antman05

news_antman06

 

Avengers: Age of Ultron

Swoją rolę w Avengers 2 potwierdził Stellan Skarsgard, który oczywiście kolejny raz zagra Erika Selviga.

 

Batman v Superman: Dawn of Justice

Porcję fotek z planu już dziś daliśmy, więc teraz ograniczymy się tylko do filmiku z Wonder Woman odstawiającą Ice Bucket Challenge:

 

Black Panther

W niedawnym wywiadzie Kevin Feige rzucił od niechcenia, że prace nad Black Panther już trwają – natomiast na jakim są etapie – nie wiadomo.

 

Captain America: The Winter Soldier

O samym filmie nic nie powiemy, poza tym, że na sajcie SHIELD. vs HYDRA możecie opowiedzieć się po jednej ze stron tego odwiecznego konfliktu, a potem rozwiązywać jakieś zadania, w których można wygrać nagrody, łącznie z wycieczką do L.A. na premierę Avengers 2. Oczywiście trzeba w tym celu być obywatelem USA.

 

Doctor Strange

Ciekawe informacje nadpływają z Marvela w temacie Doctora Strange – otóż ma być to pierwszy film, w którym studio przestanie prezentować „origin story”. W filmie tym od razu mamy Doctora i cześć – deal with it.

Tak więc odznacza to skreszowanie poprzedniego scenariusza, w którym było ukazane pochodzenie Doctora, a enemy był niejaki Baron Mordo.

 

Shazam!

Po kilku tygodniach domysłów mamy oficjalne potwierdzenie, że THE ROCK zagra w Shazamie – aczkolwiek czy będzie za bohatera tytułowego czy za Black Adama – jeszcze nie wiada.

 

Sin City 2

Fanom Evy Green rekomendujemy poniższy trailer:

 

I to tyle na dziś. Tymczasem zapraszamy do naszego mocno przewietrzonego statusu filmów komiksowych!

Komenty FB

komentarzy

Komercha

1 Komentarz na Komiksowo

  1. Ponadto klip z Wonder Woman potwierdza fakt, że aktorka nie ma cycków do tej roli.

Dodaj komentarz