Nowy trailer Alien: Isolation!!!

W zagranicznych krajach jest sobie Gamescom, gdzie pokazali dużo ciekawych trailerów nowych gier. Możecie je sobie przejrzeć na innych, mniej snobistyczno-filmowych stronkach, my poprzestaniem na trailerku Alien: Isolation, który promuje ideę zajęć praktyczno-technicznych:

Komenty FB

komentarzy

Komercha

4 Komentarze(y) na Nowy trailer Alien: Isolation!!!

  1. Dodam tylko że premiera przewidziana jest na 7 października na wszystkie znaczące (Konsole) jak i mniej znaczące (PC) platformy sprzętowe.

  2. dodam, że swojego preordera już złożyłem. Na nostromo edition (czyli z ekstra DLC, zawierające ścieżki dialogowe nagrane przez aktorów z oryginalnego aliena, mniam). Jeśli czytasz to a nie masz jeszcze zamówionej swojej wersji gry to uczyń to niezwłocznie. Aha, uważajcie na edycje cyfrowe, bo dystrybutor nie zezwolił na dodawanie do nich wspomnianego DLC. Lepiej nabyć zatem wersję pudełkową (rozmawiałem z takim jednym sklepem).
    W każdym razie imo gra zapowiada się całkiem nieźle (przynajmniej w stosunku do współczesnej konkurencji). A jak będzie gniot, to przynajmniej nie będę sam tu narzekał, że po raz kolejny zrobili kupę z tak doskonałego świata jakim Alien bezdyskusyjnie jest.

    Buziaki i jeszcze raz dzięki Komandorze za pomoc w reaktywacji konta.

Dodaj komentarz