Komiksowo

I cotygodniowa łyżka wieści komiksowych:

 

Amazing Spider-Man 2

Coż to za ramota? – spytacie. A my mamy dla Was wycięte zakończenie ASM2, w której pojawia się ciekawa postać. Dla poliglotów:

 

Batman v Superman: Dawn of Justice

Jeśli ktoś się obawiał, że Zack Snyder odpuści Metropolisowi bo rozbiórce, którą zafundował w poprzednim Supermanie – don’t worry. Najnowsze zdjęcia i ivdeo z planu Batman v Superman wskazują, że i teraz demolka będzie konkret (dodajmy, że zdjęcia są realizowane w Detroit, więc ruin nie musieli aż tak bardzo aranżować). Aż się greenscreen przewrócił:

news_bvs05

news_bvs06

news_bvs07

I jeszcze kilka fot siwego Bena Afflecka jako Bruce’a Wayne:

 

Daredevil

Chodzi oczywiście o serial. Okazuje się, że zagra w nim lasia z True Blood – Deborah Ann Woll jako Karen Page, szmula tego ślepego. Grają także Charlie Cox (Matt Murdock), Elden Henson (Foggy Nelson), tudzież Rosario Dawson (pewnie jako Elektra) i Vincent D’Onofrio (Wilson Fisk). Premiera na Netflixie w 2015.

news_daredevil01

Dodatkowo kilka fot z planu przedstawiających głównego bohatera w cywilu:

news_daredevil02

news_daredevil03

news_daredevil04

 

Deadpool

Pamiętamy dopiero co znalezione testowe zdjęcia do Deadpoola. Do kompletu znalazło się teraz BTS-zdjątko z sesji mo-cap Ryana Reynoldsa.

news_deadpool02

 

Fantastic Four

Hurra, zakończyły się zdjęcia do FF, co pani Kate Mara (Invisible Woman) uczciła na Twitterze taką samojebką. A na niej dodatkowo Jamie Bell (Thing), Michael B. Jordan (Human Torch) i Miles Teller (Mr. Fantastic):

news_ffour02

 

Guardians of the Galaxy 2

Jak nawija James Gunn w licznych wywiadach, ma wiele pomysłów na GotG2. Wątki ojca Petera Quilla, Draxa i Yandu. Rozważany jest także X-over z Avengers, aczkolwiek koncepcja takiego spotkania jest jeszcze niejasna.

Przy tej okazji należy zaznaczyć, że sukces GotG dał Marvelowi dowód, że są w stanie sprzedać nawet stosunkowo nieznane serie i tytuły, łącznie z takimi dziwactwami jak gadający szop. Otwiera to Marvelowi nie tylko drzwi do ekranizacji innych egzotyków, ale też pozwala na wplecenie coraz bardziej nietypowych wątków do filmów Fazy 3.

Przy okazji: Marvel opublikował swoje comic-conowe video retrospektwy Faz 1 i 2:

I przy kolejnej okazji: zestawienie Easter Eggsów z jedynki:

 

Sin City: A Dame to Kill For

Dwa krótkie makingofiki SC2:

 

Sinister Six

Aktualnie plotkowany skład Sinister Six to Doc Ock (herszt), Electro, Vulture, Mysterio, Kraven i Sandman. Biorąc pod uwagę ostatnie film ASM trochę dziwi brak Rhino i Green Goblina, ale wszystko się jeszcze może zmienić.

 

The Constantine

I kolejny TV-spot nowego serialu:


 

Venom Carnage

Venom Carnage – właśnie tak się nazywa obecnie venomowy spin-off Spider-Mana, co zostało ogłoszone przy okazji spin-offu laskowego. Czyli będziemy mieli versus Venoma z Carnage. Reżyserem jest nadal Alez Kurtzman, a scenariusz napisał Ed Salomon (Bill&Ted, Men in Black). Premiera w 2017.

 

I tyle. Dziękujemy.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz