Warner może nakręci Dragons of Pern!!!

News o ekranizacji „Jeźdźców smoków z Pernu” jest tak mglisty, że pisanie go właściwie stratą czasu – no i w sumie czytanie też, więc jesteśmy po równo stratni.

Okazuje się, że aktualnie opcję na ekranizację książki nabył Warner. Oczywiście nie oznacza to nic, poza tym, że Warner ma prawo nabyć prawo do ekranizacji w jakimś tam czasie. Tym niemniej, biorąc pod uwagę, że trwa ciągła gonitwa wytwórni za zyskownymi seriami, może coś z tego kiedyś będzie.

Opcja obejmuje wszystkie 22 książki Anne McCaffrey i studio myśli o ekranizacji kinowej, a nie serialowej, wbrew obecnym trendom. Ruszają prace przygotowawcze, choć na razie żadne nazwiska nie padają, poza producentami Drew Crevello i Julią Spiro, którzy odpalili w swoim czasie w Warnerze LotRa. Przypomnijmy jednak, że od lat jest gotowy scenariusz autorstwa samego Davida Haytera, scenarzysty, a w wolnych chwilach podkładacza głosu Solid Snake’a w MGS i innych gierkach. Co ciekawe, sam Hayter ostatnio wyznał, że JEST REŻYSER do tego filmu, jednak oczywiście wszystko jest tajemnicą.

Brzmi znajomo? Nic dziwnego.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

1 Komentarz na Warner może nakręci Dragons of Pern!!!

  1. Mogliby nakręcić serial na bazie War Of The Spider Queen.

Dodaj komentarz