Komiksowo

I po huraganie comic-conowym wracamy do standardowych wieści z życia ekranizacji komiksowych.

Marvel

Marvel uzupełnił swoją listę dat premier na najbliższe lata dzięki czemu w 2018 będziemy mieli już nie dwa, a trzy filmy. Aktualnie zatem lista przedstawia się następująco:

2 maja 2015 – Avengers: Age of Ultron
17 lipca 2015 – Ant-Man
6 maja 2016 – Captain America 3
8 lipca 2016 – Nieznany film
5 maja 2017 – Nieznany film
28 lipca 2017 – Guardians of the Galaxy 2
3 listopada 2017 – Nieznany film
4 maja 2018 – Nieznany film
6 lipca 2018 – Nieznany film (Avengers 3?)
2 listopada 2018 – Nieznany film
3 maja 2019 – Nieznany film

Co prawda nowa data – 4 maja 2018 – jest już teoretycznie zarezerwowana przez Sony dla Spider-Mana 4, ale ogłoszone właśnie przesunięcie premiery trójki na ten sam dzień (poniżej), spowodowało szybką reakcję Marvela.

 

Avengers: Age of Ultron

I jeszcze dwie spóźnione fotki z Comic-Conu zawierajace rekwizyty z AAoU:

news_avengers212

news_avengers213

 

Guardians of the Galaxy

Dali nowy filmik o Gamorze:

Plus dwa klipy:

 

The Amazing Spiderman 3 i The Sinister Six

Fatalny wynik finansowy Amazing Spider-Mana 2 (najgorszy dla całej serii) nie zraził Sony przed produkcją kolejnego – ale najwyraźniej spowodował przesunięcie daty premiery z 2016 na 4 maja 2018. Tak daleki termin stawia pod znakiem zapytania w ogóle realizację tego filmu, zwłaszcza że produkcję opuścili też Alex Kurtman i Roberto Orci. Także fakt, że Marvel zaplanował swój własny film na ten dzień oznacza, że nie ma w branży zbyt wielkiej wiary w ASM3.

Najpierw jednak będzie premiera The Sinister Six w scenariuszu i reżyserii Drew Goddarda (Cloverfield, Cabin in the Woods), która z szacunku dla Polski odbędzie się 11 listopada 2016. W zależności od tego jak pójdzie z tym spin-offem może się okazać, że Goddard zląduje również jako reżyser Spider-Mana.

 

Doctor Strange

Nie ustają plotki w zakresie obsadzenia Doctora Strange w filmie pt. Doctor Strange w reżyserii Scotta Derricksona. Na Comic-Conie nie wyjaśniło się nic w tej kwestii, a aktualnymi kandydatami są Joaquin Phoenix i Justin Theroux. Obaj na „J” i kończący się na „x”. Przypadek?

 

The Fantastic Four

Po internetach krąży fotka podpisana jako pierwsze zdjęcie Thinga z nowego Fantastic Four. Jest może ona o tyle autentyczna, że Fox każe ją zdejmować, ale oczywiście Zakazana Planeta prędzej wybuchnie niż zegnie kolan pod pogróżkami złych korporacji!

Nie wiadomo dokładnie o co chodzi na zdjęciu – czy jest to animatroniczny stwór czy po prostu punkt odniesienia dla aktorów, ale z grubsza wiemy, jak Thing wygląda:

(Zdjęcie usunięte na żądanie wytwórni Fox)

 

The Flash

Taka nowinka castingowa do serialu The Flash: pojawi się w nim zła Plastique aka Bette Sans Souci, a zagra ją Kelly Frye (bez specjalnie interesującej filmografii). Dodajmy, że postać ta pojawiła się już w Smallville, ale w innym wykonaniu.

news_flash01

 

To tyle w dniu dzisiejszym, dziękuję i do widzenia.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

4 Komentarze(y) na Komiksowo

  1. Szkoda, że Dr Dziwaka nie zagra Benedykt (bynajmniej nie XVI)

  2. Jakby zagrał B16, też byłoby ciekawie.

  3. Tam się znacie. Najbardziej na Doktora pasuje Oberyn z serialowego GoT – z mordy nie ma lepszego kandydata.

Dodaj komentarz