SDCC: Komiksowo Bis

I szybkie podsumowanie nowin komiksowych z Comic-Conu:

 

Agent Carter

Ciekawy comic-conowy temat Marvela to serial pt. Agent Carter, który poleci w przyszłym roku w długości 8 odcinków. Pierwszy z nich wyreżyseruje Louis D’Esposito, który już ma na koncie one-shota o agentce. Inne grube reżyserskie nazwiska to Joe i Anthony Russo (Captain America 2) czy Joe Johnston. Co ciekawe, serial zaczyna się w 1946.

news_acarter01

 

Agents of S.H.I.E.L.D.

Potwierdzono ciekawą obsadę na drugi sezon: Lucy Lawless, a także jakiegoś Nicka Blooda i Reeda Diamonda. I takie frapujące wprowadzenie:

 

Ant-Man

Na początek nienajlepsze newsy dla Ant-Mana: z udziału w produkcji wycofuje się Patrick Wilson, dodatkowo nowe zmiany w scenariuszu spowodowały, że aktorskie usługi Matta Gerarda i Kevina Weismana również już nie będą potrzebne. Sam Wilson z kolei odszedł podobno z powodu „konfliktów kalendarzowych”, ale jego postać zostaje w filmie.

Jakich by powodów nie wymyślano można domyślać się, że odejście tych trzech kolesi jest związane raczej z ich lojalnością wobec Edgara Wrighta. Aktualnym reżyserem jest Peyton Reed.

Z kolei na samym Comic-Conie zapodano oficjalnie kilka kolejnych nowinek castingowych:
– Paul Rudd jako sam Ant-Man
– Michael Dougla to Dr. Hank Pym
– Corey Stoll zagra złego Yellowjacketa/Darrena Crossa (tu wcześniej był Patrick Wilson),
– Evangeline Lilly będzie jako Hope Van Dyne, główna dziunia filmu, córka Dra Pyma

Zdjęcia startują w Atlancie 18 sierpnia, w rocznicę śmierci Johnny’ego. Premiera będzie 17 lipca 2015.

news_antman02

 

Avengers: Age of Ultron

Mamy cztery kolejne arty (w tym z najnudniejszą postacią świata w wykonaniu najnudniejszego aktora świata), które – tadam! – wraz z dwoma poprzednimi składają się w jeden wielki plakat Avengers. Dodatkowo promo foty Harleya, który umieścił w filmie swój pierwszy elektryczny motur, Project Livewire.

news_avengers205

news_avengers206

news_avengers209

news_avengers210

news_avengers211

Harley-Davidson Avengers Age of Ultron

news_avengers208

 

Batman v Superman: Dawn of Justice

Wszyscy na pewno widzieli już pełen świecących oczu trailer BvSDoJ. Oprócz tego na panelu w Hallu H pokazano pierwszą fotę Gal Gadot jako Wonder Woman.

news_bvs06

news_bvs07

 

Gotham

Dali nowy trailerek z Gothama:

 

Guardians of the Galaxy 2

Bez niespodzianek: sequel GotG napisze i wyreżyseruje James Gunn (ten od jedynki). Na Comic-Conie tak mówili. Premierę potwierdzono na 28 lipca 2017.

news_gotg201

 

Justice League

Warner tak się podniecił scenariuszem do Batman v Superman, że zlecił jego autorowi Chrisowi Terrio (również Argo) napisanie scenariusza Justice League – a nawet kilku części, które będą kręcone jednocześnie.

 

Locke and Key

Locke and Key (na podstawie komiksu Joe Hilla) przewijał się jakiś czas w Komiksowach, aż w końcu chyba zrobili z tego film TV/pilot, z którego nie wyszedł serial.

Teraz jednak najwyraźniej, niezrażony Universal planuje zrobić z ekranizacji film kinowy i to w formie trylogii. Ponoć jest już gotowy scenariusz na poziomie.

 

The Flash

Nowe promo serialu The Flash! A premiera w telewizorze 7 października.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

1 Komentarz na SDCC: Komiksowo Bis

Dodaj komentarz