SDCC: Serial Evil Dead???

Nie pomnę już ile razy zapodawałem na ZP newsa w stylu „Ja pierdykam, Sam Raimi, Ted Raimi i KRÓL AKTORÓW BRUCE CAMPBELL robią film/serial/sequel/remake/reboot Evil Dead!!! Tym razem na serio!”.

No ale cóż: rób to, co kochasz, i rób to często: Ja pierdykam, Sam Raimi, Ted Raimi i KRÓL AKTORÓW BRUCE CAMPBELL robią serial Evil Dead!!! Tym razem na serio!

Sam Raimi ogłosił te rewelacje jak zwykle na Comic-Conie. Wiemy, że ma być serial, ale w jakiej roli miałby się w nim pojawić Bruce Cambell – nie wiadomo. Obawiam się formatu seriali typu Friday 13th/Nightmare from Elm Street/Tales From the Crypt, gdzie będziemy mieli różne horrorowe nowelki, a BC będzie pojawiał się na początku i na końcu odcinka czytając historie z Necronomiconu.

Niestety rebootowana seria filmów skończyła się na pierwszym odcinku i raczej na razie nie są planowane kontynuacje.

A tak całkiem przy okazji: na SDCC Raimi ogłosił również, że jest producentem filmowej adaptacji The Last of Us. Nie ma jeszcze reżysera, ale scenariusz pisze twórca gry, Neil Druckmann. Kandydatką do głównej roli jest Maisie Williams, czyli Arya Stark (dziwne, że nie Ellen Page).

Komenty FB

komentarzy

Komercha

6 Komentarze(y) na SDCC: Serial Evil Dead???

  1. Zaraz, to jednak reboot nie dostanie sequela?

    • W internecie pisze, że na pewno nie będzie go robić pierwotna ekipa, a nowej na razie nie szukają, więc…

    • Mimo 97 mln$ wpływów na całym świecie przy 17 mln$ budżetu, jest podejrzanie cicho o tym sequelu, a Alvarez zajął się innymi projektami. Albo studio przestraszyło się przeciętnych opinii i bardzo dużych spadków frekwencji przy jedynce, albo trójca Raimi-Campbell-Tapert nie była wcale tak zadowolona z tego filmu jak można było usłyszeć w trakcie kampanii.

  2. I skoro już o tym filmie mówimy… Jak to jest, że na DVD kosztuje aż 59 złotych i od jego wydania cena za nowy egzemplarz nie zmalała ani trochę?

  3. Bruce mówi że będzie gwiazdorzył w tym serialu, że taki jest plan, ale kto by mu jeszcze wierzył?

Dodaj komentarz