Epizode VII w Irlandii!!!

Pojawiają się kolejne frapujące informacje odnośnie produkcji nowych łże-Gwiezdnych wojen. Tym razem oficjalnie wiadomo, że produkcja wnet przenosi się do Irlandii, a konkretnie na wyspę Skellig Michael na Atlantyku. Jeśli ktoś z naszych mieszka w pobliżu, niech podjedzie, cyknie parę spoiler-fotek i nam podeśle.

Warto dodać, że na wyspie znajdują się jakieś kamulce po klasztorze z VI w., które niechybnie będą grać ruiny z czasów Exara Kuna. Poniżej kilka fot na temat wyspy profesjonalnie znalezionych za pomocą Google:

news_starwars02

news_starwars03

news_starwars04

news_starwars05

news_starwars06

news_starwars07

Bardzo miło, że Abrams nadal stara się kręcić ile się da w plenerach, co oczywiście jest miłą odmianą po plastikowych epizodach prequelowych.

 

A przy okazji: oto kryptyczny żart w postaci tweeta #superjedi zapodanego przez Zacka Snydera. Jakby kto nie poznał, to na focie poniżej jest Henry Cavill, czyli Superman przebrany jednocześnie za Supermana i Sitha za pomocą stroju z Bierdonki.

Jeśli ktoś się podjarał (albo zmartwił), że Cavill ma zagrać w SW wyjaśniam, że raczej chodzi o nawiązanie do czasów, kiedy to Lucasfilm zaproponował Synderowi reżyserię któregoś z epizodów/spin-offów (może skutecznie?).

Inne newsy o Star Warstutaj.

news_starwars01

Komenty FB

komentarzy

Komercha

2 Komentarze(y) na Epizode VII w Irlandii!!!

  1. Cavill widać woził się po planie w tym szlafroku: http://i.imgur.com/8nQHcRj.jpg , ktoś powiedział 'Ej, weź tak ręce zrób!’ i w PS dorobił miecz i tło. Szukanie głębszych nawiązań uważam za przesadę 🙂

  2. Ten plener to bardziej jak z jakiegoś Indiana Jonesa wygląda.

Dodaj komentarz