Komiksowo

Po małej przerwie wracamy do naszego cotygodniowego (ostatnio raczej dorocznego) zestawienia newsów z dziedziny ekranizacji komiksowych – zapraszamy.

 

Marvel ogólnie

Marvelo-Disney nie przestaje w zasypywaniu świata swoimi produkcjami, a w każdym razie ich zapowiedziami. Tuż przed Comic-Conem zaspoilerowali ogłaszając:
2 maja 2015 – Avengers: Age of Ultron
17 lipca 2015 – Ant-Man
6 maja 2016 – Captain America 3
8 lipca 2016 – Nieznany film
5 maja 2017 – Nieznany film
28 lipca 2017 – Nieznany film
3 listopada 2017 – Nieznany film
6 lipca 2018 – Nieznany film
2 listopada 2018 – Nieznany film
3 maja 2019 – Nieznany film

Żeby było zabawniej, „nieznane filmy” są chyba na razie nieznane samemu Marvelowi („co się uda, to poleci”).

 

Avengers 3

Okazuje się, że powrót Jossa Whedona jako reżysera Avengers 3 prawie na pewno nie nastąpi. Za to dobrym kandydatem do tych butów jest ponoć James Gunn, który jest teraz na górce po Guardians of the Galaxy – jak tylko odfajkuje dwójkę Guardians.

 

Gotham

Poznaliśmy dwóch kolejnych złych w nadchodzącym serialu Gotham. Pierwszy to Dr. Hugo Strange, który pojawi się w pierwszym sezonie i będzie uczestniczył w szlachetnym czynie utworzenia Arkham Asylum. Z kolei drugi to Two-Face, który jako Harvey Dent będzie kumplem Gordona. Dodatkowo pojawi się Joker, ale ponoć w jakiś subtelny sposób, a także Poison Ivy i Mr. Freeze.

Jako bonus zaległe spoty:

 

Guardians of the Galaxy

Zapraszam do zapoznania się z featuretką IMAXa nt. Guardiansów:

 

Shazam

Kolejny raz powraca temat THE ROCKA jako Shazama/Kpt. Marvela. Podczas wywiadu dla Total Film ceniony ten aktor wspomniał, że planuje mu się rola w pewnym filmie DC. THE ROCK udziela zawoalowanych wskazówek mówiąc, że będzie miał „siłę Supermana” i że nie jest to Green Lantern i że umie walczyć i że „just say the word”, którego to słowa może się domyśleć nawet ktoś tak nieobeznany z tym komiksem jak ja.

Oficjalne info ponoś ma być soon. ACZKOLWIEK, nie oznacza to jeszcze, że będzie to samodzielny film Shazam. Może on wystąpić jako postać w filmie o kimś innym.

 

I na razie starczy tych newsów.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz