Han Solo w Epizode VII!!!

Sal Solo, krewny Hana Solo

Jak donoszą nasi komentatorzy, twórcy nowych Star Warsów stają na głowie, aby spełnić kolejne marzenia fanboyów. Tym razem na tapecie: powrót Hana Solo.

Internetowe donosy wahają pomiędzy ostrożnym plotkowaniem a absolutnym pewnikiem: Harrison Ford ma powrócić jako podstarzały Han Solo w nowym Epizodzie. Przypomnijmy, że ostatnia wypowiedź Forda na ten temat (po ogłoszeniu nowych filmów) brzmiała „być może” – co dodaje minimum prawdopodobieństwa temu newsowi. Ford rzekomo też stwierdził, że wróci do SW tylko, jeśli Solo zostanie odstrzelony w nowym filmie (o czym marzył już na etapie TESB). To by było coś – jak wiadomo stare dziady w filmach generalnie pierwsze idą pod nóż.

In related news, John Williams jest zainteresowany umuzykalnieniem nowych Epizodów – jeśli tak faktycznie miałoby być, Michaelowi Giacchino będzie smutno. Pomijając drobny fakt, iż Williams myśl, że nowe SW nadal robi Dżordż.

I z drobiazgów: przy okazji jakiejś ostatniej imprezki udało się wypytać nieco Lawrence’a Kasdana i Simona Kinberga o nowe Star Warsy. Oczywiście zero konkretów poza tym, że chcą „zacząć na nowo”, co mniej więcej oznacza, że należy zasypać pamięć o prequelach i skupić się na przedłużeniu TOT.

I jeszcze kolejny super konkretny news na zakończenie – Frank Oz z przyjemnością będzie nadal wokalnie za Yodę. Inne newsy na ten temat – a tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz