Nowy klip z AVP2!!!

Zapraszam do zapoznania się z nowym krwawym klipem z AVP2. Wrażenie robi dość ambiwalentne – o ile akcyjka kręcona jest dość fajnie i dynamicznie, o tyle niestety tytułowi bohaterowie zachowują sie strasznie statycznie i niemrawo… Dopiero pod koniec zaczynają trochę mocniej podskakiwać… Mam nadzieję, że to pojedynczy taki przypadek.

Klip w wersji HD macie tutaj, a inne newsy o Obcych i Drapieżcach – tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

2 Komentarze(y) na Nowy klip z AVP2!!!

 1. Ojej, ojej, ojej

  Komandor był wyrozumiały więc mnie wypada podjąć się roli zrzędy.

  Mam silne deja vu.

  Na kilkanaście dni przed premierą AvP w sieci pojawił się klip w którym Grid walczył z Celticiem. Moje wrażenia na poziomie estetycznym tutaj były podobne… Paskudnie wykonani obcy walczą z niemrawym Predem. Tylko że tam była kiepsko oświetlona sala w piramidzie, tutaj mamy wnętrza sklepu odzieżowego. Zero napięcia. Jestem pewien, że z tej sceny powycinano kilka ujęć aby konfrontacja łowcy z paskudami zyskała nieco splendoru. Tutaj jednak pojawia się inny problem. Czemu obcy atakują pojedyńczo?

  Ogólnie rzecz biorać klip zasysa i potwierdza moje największe obawy.

  I jeszcze jedno. Nie mogli sobie darować tego PRODUCT PLACEMENTu???? Ja rozumiem, że ograniczony budżet… Ale reklamowanie ciuchów firmy COLUMBIA jest zupełnie nie na miejscu.

 2. Wyrozumiałość – zawsze.
  Pobłażliwość – nigdy.

Dodaj komentarz