Będzie Underworld 3!!!

A może taki Underworld?

Wszyscy miłośnicy lekkich filmów o wampirach i damskich tyłków w obcisłych spodniach bardzo lubią serię Underworld. Z pewnością ucieszy ich więc informacja, że powstaje kolejna część w cyklu – a żeby nie było sztampowo będzie to prequel. Choć dla zmylenia przeciwnika będzie się nazywał Underworld 3: The Rise of the Lycans.

Len Wiseman wyrósł już z reżyserii takich dziecinnych filmów, więc U3 będzie prawie-że-debiutem reżyserskim Patricka Tatopoulosa, designera znanego z podrób Aliena w różnych filmach (np. Pitch Black, ID4, a nawet AVP) i oczywiście stworów z dwóch pierwszych filmów serii.

W filmie nie zagra Kate Beckinsale, więc niestety nie będzie mogła przespać się z kolejnym reżyserem. Zamiast niej wystąpi nie mniej szacowna obsada: znani już z serii Michael Sheen (były mąż Kate zresztą) i Bill Nighy oraz emerytowana Lara Croft, Rhona Mitra.

Film ma przedstawiać historię odwiecznych niesnasek pomiędzy arystokratycznymi Death Dealerami a Lycanami. W wiekach mroku młody Lycan Lucian (Sheen) staje się wielkim przywódcą, który prowadzi wilkołaki przeciw swemu ciemiężcy, Viktorowi (Nighy), królowi wampirów. Do Luciana dołącza jego potajemna kochanka i zarazem córka Viktora, Sonja (niestety nie Blade, ale Rhona Mitra). Nihil novi, zatem. Autorem scenariusza jest ponownie Danny McBride, który zapewnia, że pierwszy raz poznamy świat Underworlda od strony Lycanów.

Zdjęcia rozpoczynają się w styczniu na Nowej Zelandii. Film o dziwo ma mieć dystrybucję kinową.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

3 Komentarze(y) na Będzie Underworld 3!!!

  1. Zwyciężać = zwycięzcy
    Ciemiężyć = ciemięzcy

  2. Ty już Janek nikomu lepiej porad nie dawaj, bo twoją teczke zamieścimy…

  3. Abnegaci!
    TW "Jam" ma rację!

Dodaj komentarz