Pożoga zagraża Fabryce Snów!!!

W Kalifornii nie dzieje się dobrze. Pożary jakie od kilku dni szaleją w tym amerykańskim stanie mogą mieć bardziej katastrofalne skutki niż huragan Katrina.

Żywioł zagraża nie tylko zwykłym śmiertelnikom. „Bogowie” dużego ekranu spostrzegli się nagle, że muszą się martwić o swoją własność. Strażacy ratowali dom Courtney Cox z właścicielką w środku. Większość gwiazd (m. in. Mel Gibson, Mel Brooks, Cher), których rezydencje są bezpośrednio zagrożone (lub poszły już z dymem), dały nogę do hoteli ulokowanych wzdłuż wybrzeża. W najgorszej sytuacji jest chyba lewak Sean Penn, któremu ogień pochłonął już przyczepę i zagraża kilku posesjom aktora. Facet ma pecha bo w ’93 podczas podobnych pożarów stracił jedną willę. Zagrożony jest również Ośrodek Odwykowy, który pod swoje opiekuńcze skrzydła przygarnął Britney Spears i Lindsey Lohan.

Ogień ma także wpływ na produkcję aktualnych seriali. Wstrzymano zdjęcia do 24 i Big Shots. Zastanawiam się jaki wpływ na Hollywood będą miały ta klęska oraz zbliżający się STRAJK.

Nie ma się jednak co martwić na zapas bo w okolicy zrzucono Gubernatora stanu Kalifornia, który robi swoje. Bezczelna hiena dziennikarska wymachiwała mu łapką przed nosem i nasz heros nie omieszkał jej „ująć” swoją retoryką:

Komenty FB

komentarzy

Komercha

2 Komentarze(y) na Pożoga zagraża Fabryce Snów!!!

  1. Boże coś Polskę!, ratuj Arnolda!

  2. Tak się robi politykę. Arni weź nas na szkolenie!

Dodaj komentarz