Nowy tytuł Johna Rambo!!!

Tędy pojedzie Rambo

Ktoś wreszcie poinformował Sylvestra Stallone, że po Rockym Balboa, nazywanie kolejnego filmu John Rambo możne oznaczać wtórność.

John Rambo nazywa się więc od dziś Rambo: To Hell and Back. Ładne nawiązanie do Hobbita i przy okazji spoiler! Dowiadujemy się bowiem, że Rambo wróci z akcyjki! No ale z drugiej strony może to metafora… W każdym razie poprzedni tytuł bardziej mi się podobał od tego komercyjnego fikołka.

Dystrybutor filmu, Lionsgate, przy okazji przemianowania go wypuścił oficjalną notatkę, z której dowiadujemy się iż 20 lat po Rambo III, nasz komandos żyje sobie łowiąc ryby w Tajlandii. Tuż obok przez granicę, od 60 lat trwa wojna domowa między Birmańczykami a mniejszością Karenów.

Pewnego dnia zjawia się u niego grupa aktywistów jadących z pomocą humanitarną do Birmy. Wbrew ostrzeżeniom Ramba dają się zawieźć rzeką do jednego z obozów dla uchodźców. Dwa tygodnie później John dowiaduje się, od niejakiego pastora Marsha, że ekipa nie powróciła. Pastor zastawił cały swój majątek aby wynająć merców, którzy wyciągną ich z rąk birmańskiej armii. I Rambo wie już, co musi zrobić.

No ale w sumie my też to wiemy – z trailerów.

Inne rambowe newsy tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz