Scotty i Sulu już mają bilety na Entka!!!

Wszyscy wiedzą jak wygląda Pegg,
więc dałem fotę Cho

No to uwaga: wiecie kto jest za Scotty’ego w nowym Treku?

Nie James McAvoy.
Nie Martin Compston.
Nie Greg Hemphill.
Nie Paul McGillion.

Ale Simon Pegg!

And that’s official. Wreszcie. Zwracam uwagę, że to drugi wspólny projekt JJ Abramsa i Pegga, po Mission: Impossible-III. Kurde, trzeba przyznać, że uszczypliwy humor Scotty’ego w wykonaniu Pegga to będzie coś!

A teraz jeszcze raz uwaga: Mamy też w końcu oficjalnego Sulu! A będzie nim John Cho (Harold & Kumar Go to White Castle).

Ten tydzień jest zatem bogaty w Trekowe castingi – przypomnijmy, że dwa dni temu rolę głównego złego dostał Eric Bana. Do obsadzenia pozostał więc jeszcze właściwie tylko sam Kirk (i jego starzy), Dr. McCoy oraz Kpt. Christopher Pike.

Z ostatnich doniesień znamy już też budżet filmu: 150-160 baniek! Nie muszę dodawać, że żaden inny film z tej serii nie może się z nim nawet w połowie równać… Wreszcie nie będzie spacerów po ziemskich lasach i górach! Wreszcie miasta obcych nie będą się składać z 3 altanek z dykty na krzyż! Paramount postanowił więc naprawdę mocno się przyłożyć do reanimacji Treka… No i dzięki tym pieniążkom mamy też na pokładzie grube nazwiska. Way to go, JJ!

Stek innych newsów o załodze w piżamkach macie tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz