Tytuł Terminatora 4!!!

Kolejne tytuły czekają w kolejce

Kolejny przełomowy news około-Terminatorowy.

Otóż po różnych szeptanych komunikatach wytwórni Halcyon na temat Terminatora 4, głos zabrał wreszcie ktoś duży – Warner Bros., który właśnie nabył prawa do dystrybucji filmu w USA.

Warner potwierdził poprzednie zapowiedzi producentów – nowy film ma niejako zrestartować serię w opanowanej przez roboty przyszłości i być pierwszą częścią trylogii, kontynuującą przygody bohaterów T3. A tytuł nowego filmu: Terminator Salvation: The Future Begins.

Produkcja Salvationa ma rozpocząć się na początku przyszłego roku, natomiast premiera planowana jest na lato 2009.

Z ciekawostek: Deal Warnera ostatecznie kończy spór o Terminatora z MGM-em, który miał nadzieję, że Terminator 4 i Hobbit będą jego głównymi lokomotywami w 2009 – chyba jednak na razie chłopaki nie będą mieli co pokazać. Warner natomiast był współproducentem T3.

Halcyon zapowiada, że TS: TFB będzie filmem na podobną skalę jak T3, aczkolwiek bez prawnych nawisów finansowych które rozdmuchały budżet poprzedniego filmu o przygodach Arnolda do 200 baniek ziela.

A przy okazji: Terminator nie jest jedynym projektem Halcyona. Wytwórnia wykupiła właśnie trzyletnie prawa do ekranizacji wszystkich nie nakręconych jeszcze dzieł Philipa K. Dicka.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

1 Komentarz na Tytuł Terminatora 4!!!

  1. heh, kultowa to była okładka

Dodaj komentarz