Włam do biura Indiany IV!!!

Na pewno chcieli zajumać to

Jakaś wyluzowana ekipa wjechała do produkcyjnego biura Spielberga w Universalu i zakosiła kompy, foty i papiery dotyczące Indiany Jonesa and the Kingdomu of the Crystal Skulla.

Ofiarą rzezimieszków padło ponad 2000 fotosów, pełno dokumentów (w tym szczegółowy budżet filmu), prawdopodobnie też PEŁEN SCENARIUSZ. Goście już wykazali inicjatywę i skontaktowali się z kilkoma sajtami (niestety jeszcze nie z ZP) z ofertą odsprzedaży stuffu za 2000 $ (w sumie taniocha). Brukowy sajt TMZ.com podobno nawet odkupił część warezów, ale zanim zdążył je opublikować najechali go prawnicy Paramounta.

Jednak chyba zwycięży znowu prawo i sprawiedliwość (na szczęście w wydaniu amerykańskim). Policja przy współpracy jednego z sajtów i zakupu kontrolowanego zatrzymała już jednego z podejrzanych w Standard Hotel w LA – znaleziono przy nim część stafu.

A przy okazji: pamiętacie scoop Tylera Nelsona, statysty, który rozpowiedział wszem i wobec Indianowe spoilery? Błyskawicznie wytoczona mu sprawa w sądzie zakończyła się właśnie ugodą. Gazetka „Edmond Sun”, która opublikowała jego opowieści usunęła je już ze swojej witryny. Natomiast Spielberg w ramach osobistej zemsty zapowiedział wycięcie scen Nelsona z filmu…

Komenty FB

komentarzy

Komercha

3 Komentarze(y) na Włam do biura Indiany IV!!!

  1. sa te foty w necie gdzies?

  2. Janek J Adamowicz musi tak mowic – Mistrz tak kazal… a stuff pewnie swoja droga lezy na poleczce miedzy nieodpakowanymi z folii boxami z serialami na DVD.

Dodaj komentarz