A Wonder Woman w JLA będzie…

Wonder Woman, pokaż cycki!

Wreszcie jakiś konkretny casting do Justice League of America – i to od razu z górnej półki.

Otóż okazuje się, że Wonder Woman zagra prawdopodobnie Jessica Biel! Na razie nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia (bo trwają ponoć jeszcze „rozmowy”). Podobno obsada całego głównego teamu JLA ma być ogłoszona przez Warnerów jednocześnie.

Poza tym Biel jest akurat w takim momencie swojej kariery, że mogłaby się skusić na krótką serię filmów komiksowych jako samodzielna Wonder Woman. Miejmy nadzieję, że ten news ostatecznie ukręci łeb plotkom o rzekomej możliwości obsadzenia w tej roli Katie Holmes. Co ciekawe, jeśli w JLA dodatkowo zagrałby The Flasha Ryan Reynolds, jak się mówi na mieście, byłoby to ponowne spotkanie na planie pary z Blade: Trinity. Mały świat, nie?

Jeśli w rolach pozostały Ligowców zostaną obsadzeni aktorzy podobnego sortu, może to być całkiem wypasiony film! Czekamy jeszcze z zapartym tchem na odtwórców Supermana, Batmana, Aquamana i Green Lanterna.

A z ciekawostek: dosłownie parę godzin przed ukazaniem się tego newsa poleciała plota, że faworytką do tej roli jest Australijka Victoria Hill (Xena). No cóż.

Status JLA jest wyłożony do wglądu tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

3 Komentarze(y) na A Wonder Woman w JLA będzie…

  1. Cóż… Victoria Hill urodowo bardziej odpowiada moim wyobrażeniom o Wonder Woman więc nie miałabym nic przeciwko, gdyby Biel nie dostała tej roli 🙂

  2. popieram podpis pod zdjęciem!!

  3. Pokaże, jeszcze pokaże, nie bój żaby dziadzie. Pokaże teraz w filmie z Sandlerem i potem jeszcze w jakimś innym.

Dodaj komentarz