Fabuła Magneto!!!

Lansy lumpy

Na neciku pojawiły się informacje dotyczące rzekomo fabuły Magneto Davida Goyera, o którym pisaliśmy już kiedyś.

Film podobno ma się rozpoczynać i kończyć sceną w Auschwitz – w 60. rocznicę wyzwolenia obozu. Scena ta będzie miała miejsce jeszcze w czasie akcji trylogii X-Men i wystąpią w niej ponoć Ian McKellen i Patrick Stewart.

Potem będzie cofka w czasie, gdyż główną osią scenariusza autorstwa Sheldona Turnera jest zemsta Erika Lehnsherra na nazi zbrodniarzach wojennych, za którymi pojedzie na Ukrainę, do Francji, Argentyny i Izraela. W tym ostatnim miejscu spotka się też pierwszy raz z młodym Charlesem Xavierem. Pojawią się też sceny nazistowskich eksperymentów na Eriku , a także morderstwo jego żony i dziecka.

Info podobno ma jakieś tam rzetelne podstawy, więc może jest prawdziwe. Jeśli tak, dostaniemy niezły i mocno dołujący film… Status filmu oczywiście tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

6 Komentarze(y) na Fabuła Magneto!!!

  1. Wsystko pozmieniali, wszystko popierniczyli. Gdzie spotkanie z Rudym 102? Gdzie spotkanie Magneto z kapralem "Magneto"?
    Gowno wiecie o tamtych czasach drodzy filmowcy!

  2. Magneto ciskający czołgami! To byłby film!

  3. Ja bym go widział raczej jako zwariowanego staruszka zbierającego żelastwa na złom.

  4. Magneto jako "Edi" – to byłby film!

  5. a ja czekam na Magneta i "polskie obozy śmierci"

  6. Będziecie jeszcze tęsknić za "polskimi obozami śmierci". Poczekajcie aż Edward Zwick zrobi swój Defiance to dopiero będzie larum.

Dodaj komentarz