2. urodziny Krypty Exara Kuna!!!

Tak, tak moi Drodzy!

Dokładnie 2 lata temu, na Polconie 2005 w Błażejewku otworzyła się Krypta Exara Kuna – najgłośniejszy polski fanfilm Star Wars (może z wyjątkiem Epizodu 13, który już na szczęście zalega pod tonami niepamięci).

Dnia 27. sierpnia 2005 grupie wykolejeńców z grupy filmowej Dark Side Films udało się prymitywnie zaistnieć na polskiej scenie SW, albo zrobić super śmieszny kawał – zależy jak na to spojrzeć. Tak czy inaczej, grad reakcji, który potem przetoczył się przez net był podobno wart tego całego zachodu. Film Krypta Exara Kuna stał się obiektem westchnień i złorzeczeń milionów fanów i antyfanów na całym świecie. Fanem Krypty jest nawet ulubiony Sith świata, Darth Maul aka Ray Park.

Jak się okazuje, tryskający samouwielbieniem lordowie z DSF nie znają umiaru i nie pozwalają aferze umrzeć własną śmiercią, która pozostawiłaby piękną legendę. Nadal katują ludność swoimi tworami i zajeżdżają Kryptę jak łysą kobyłę.

Zatem w ich imieniu, zapraszamy na ich oficjalną witrynę, gdzie z okazji rocznicy pojawiło się sporo nowych fotek i materiał video znany dotąd tylko posiadaczom DVD Krypta, w tym ekskluzywny trailer Krypty 2, pierwszego fanfilmu SW na świecie kręconego w HD.

Aby dać Wam przedsmak tych atrakcji możecie u nas zapoznać się:

1) Ze strasznym wyglądem ekipy DSF na zdjęciu, które ukradliśmy ze strony Jacksona, bo nie chciało nam się fatygować i zrzucać własnego:

2) Z teledyskiem oddającym dobrze ducha całego projektu:

Niech Kask Cybermidichlorianów Exara Kuna będzie z Wami i wiedzie Was ku Nowemu Złotemu Wiekowi Sith!!!

Komenty FB

komentarzy

Komercha

11 Komentarze(y) na 2. urodziny Krypty Exara Kuna!!!

 1. Sto lat!
  Niech żyje złoty wiek sith!

 2. sto lat! niech zyja nam!

 3. gralem w trailerze Krypty i wciaz czekam na prawdziwy film !!!! Wiem ze go macie !

 4. Pozdrawiam! Gratuluje. Szczegolnie ze kolesie z foty wygladaja tak znajomo. Calusy dla mego duchowego brata Dartha New`Age!
  Zloty Wiek Sith i durne fanviedosy po swiata kres!

 5. Niech żyje Exar Kun, jego żona i nieślubny syn!

 6. DSF PANY!!! DSF PANY!!! DSF PANY!!!

 7. Słuchajcie, słuchajcie – mam pomysł na film traktujący o fandomie Krypty.

  Będzie to coś jak FanBoys. Opowieść o fanie Krypty, który widział tylko pierwszy trailer, a że go powołano, wyjechał z Polski do Afganistanu i tam porwali go Talibowie. Uciekł dwa lata później i pierwszym marzeniem było obejrzenie Krypty. Po traumatycznych przeżyciach paganerskiej niewoli jest tak słaby i wyczerpany, że każdy, nawet najmniejszy, zawód i rozczarowanie mogłyby go zapędzić do trumny. Jego przyjaciele, też nerdy, znając już Kryptę zwodzą go na krótki czas obietnicami i pędem jadą w epicką podróż do Poznania, żeby zdobyć "Tę Prawdziwą Kryptę", na której jedynej kopii siedzi Darth New Age. Po drodze spotykają ich różne przygody, biją fanów Staszka Mąderka i jedzą polski bigos z Jackiem Komudą. Połączenie kina drogi, Goodbye Lenin, Rambo, Fanboys i słowiańskiej nieodgadnionej duszy.
  Jednym słowem wspaniałe piastowskie kino familijne.

 8. dobre Omnibusie !!!

 9. Ja piernicze, co za czad! Bije poklony!

 10. To teraz tylko trzeba wymyślić żółte napisy, wrzucić na bastion, i zapytać kto ma kamerę!!!

 11. mi scenariusz odpowiada. A co do mąderka to można zastanowic sie czy nie zatrudnić profesjonalistów od spraw lania po gębie

Dodaj komentarz