Co tam panie w komiksach???

Justice League de Mexico

Zbyt dużo dzieje się teraz pierdół w świecie komiksowych ekranizacji, żeby mi się chciało o każdej pisać osobnego newsa, więc swoim leniwym zwyczajem sklejam jedno zbiorcze podsumowanie ostatnich dni:

1) Justice League of America

Powoli klaruje się sytuacja w temacie „Co najpierw: JLA czy Superman 2?”. Póki co oficjalna wersja jest taka, że The Man of Steel nadal ma rozpocząć produkcję w pierwszym kwartale 2008, mimo takich sobie przychodów z jedynki.

Jednak faworytem Warnera jest na pewno JLA, które dostało właśnie mega kopa do przodu (w związku z planowanym strajkiem scenarzystów i każdego człowieka pracy w Hollywood), zwłaszcza, że scenariusz mocno zamiótł gości z Warnera. Produkcja filmu ma się ekspresowo rozpocząć najpóźniej w marcu 2008 z premierą zaplanowaną na lato 2009. Nieoficjalnie potwierdzono też, że reżyserować będzie George Miller, który już przymierza się do castingu rozpoczynającego się w przyszłym tygodniu.

A właśnie, co do castingu: niemal pewną rolę Flasha ma Ryan Reynolds (Blade: Trinity). Zwłaszcza, że był już obsadzony w tej roli, kiedy jeszcze David Goyer miał robić The Flasha. Natomiast zapewne zmartwi Was fakt, że w Supermana i Batmana nie zagrają Brandon Routh i Christian Bale! Przedziwna to decyzja biorąc pod uwagę, że wszystkie prawa i kontrakty Warner ma w ręku… Cóż – zapewne pieniążki.

2) Wonder Woman

W zeszłym tygodniu poszła plota, że w roli tytułowej tegoż obrazu może być obsadzona Czołowa Scientolożka Ameryki, Katie Holmes.

Chyba po Batmanie Begins tej miłej pani trochę się przestawiły półkule i zdaje jej się, że może zagrać superbohaterkę. Na szczęście poza jej mrzonkami wiele się w tym temacie na razie nie dzieje.

3) The Spirit

Również Scarlett Johansson postanowiła zasmakować życia gwiazdy filmu komiksowego. Zagra bowiem główną złą laskę, Silk N. Foss (hehe) w The Spirit Franka Millera, jako sekretarka Samuela L. Jacksona aka Octopusa. Evie Mendes też po Ghost Riderze spodobało się komiksiarstwo i w tym samym obrazie pojawi się jako lasia The Spirita, Sand Saref.

Z innych ciekawostek: zdjęcia w The Spiricie wykona Bill Pope, znany cokolwiek z trylogii o Drewnianym Neo i jego wirtualnym świecie, jak również z Darkmana Sama Raimi.


4) Batman 3 (albo 7, zależy jak liczyć)

Podczas spotkania z prasą z okazji promocji 15.10 do Yumy, Christian Bale potwierdził oficjalnie, że powstanie trzecia część Batmana z nim we własnej osobie. Spodziewana data premiery to rok 2010.

Status komiksowych wynurzeń oczywiście tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

1 Komentarz na Co tam panie w komiksach???

  1. Wszystkich zaineresowanych prawdziwą prawdą zapraszam na stronę. http://www.humanitarnywolontariusz.pl/ Robił to Tom, robił to John, możesz i TY!

Dodaj komentarz