Remake Ucieczki Logana!!!

Najlepszego

Po kilku latkach perturbacji, po tym jak na film wypiął się Bryan Singer, udało się w końcu odpalić produkcję nowej wersji Logan’s Run, co na pewno ucieszy wszystkich ramoli z trójką (i więcej) z przodu.

Znaleziono nawet już reżysera – będzie to swojsko brzmiący debiutant Joseph Kosinski, protegowany Davida Finchera i zarazem mocno doświadczony w dość kultowych reklamach:
Halo 3
Gears of War
Nike (hmmm… fajna)

Remake opisywany jest jako low-techowy SF, ponoć wierniej trzymający się książki Williama F. Nolana i George’a Claytona Johnsona. Mają w nim pojawić się rozważania nt. „wyższego dobra” i ślepego poświęcania się ludności dla idei!

Kosinski podobno zabił krawaciarzy od Warnera swoją prezentacją, na którą przyniósł animowane wizualizacje i gotowe projekty do filmu. Natomiast gotowy od jakiegoś czasu scenariusz napisał Tim Sexton (Children of Men).

Choć jak każdy normalny człowiek rzygam konceptem remake’owania klasyków, wydaje mi się, że świeże podejście do tematu Logana, zwłaszcza z tak obiecującym reżyserem, może się fajnie udać. Oby tylko nie okazało się, że pan umie robić tylko ładne obrazki i krótkie epki, jak np. Len Wiseman.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

1 Komentarz na Remake Ucieczki Logana!!!

  1. Ave Michael York morituri te salutant!

Dodaj komentarz