Program Polconu 2007

Czy tego znanego pisarza zaproszono?

Organizatorzy wzmiankowanego już na ZP Polconu 2007 ujawnili swoją największą tajemnicę: program konwentu!

Wiemy już, że oficjalne spotkanie z Zakazanoplanecianami odbędzie się w sobotę o godzinie 16:00, przybywajcie tłumnie! Zaprzyjaźniony z nami Maciej „Celofan” G. (gwiazda jednej prelekcji) w piątek o 18:00 opowie o Upadku Pana Kleksa. Prócz tego kilkaset innych atrakcji, mniej lub bardziej znani pisarze, prelekcje dla nerdów wszelkiej maści, od starwarsowców po mangowców. Twórcy niesławnej Krypty obiecali odwiedzić warsztaty fanvideowania, mangowcy obiecali przemyśleć swoje życie i zostać trekkiesami.

Będą konkursy, prele, przedstawienia teatralne, parady i cosplay. Będzie tradycyjna fandomowa integracja – miejmy nadzieję że prześliczne centrum konferencyjne Gromada zniesie to wszystko. Szczegółowy program znajdziecie tutaj.

Wygląda na to, że warto tegoroczny Polcon zaliczyć, więc niezdecydowani marsz po urlopy!

Komenty FB

komentarzy

Komercha

10 Komentarze(y) na Program Polconu 2007

 1. "marsz po urlopy!"

  i kto to mówi ;)) ?

 2. ej, ale wciąż nic o WoDzie w tym waszym bloku. Jacyś cieńcy jesteście!!!!!!!! No i co to za troll na tej fotce??!!???To prelegent???!!!???

 3. to chyba maciej "celofan" G

 4. Wcale nie! "Celofan" to przystojny, wysoki młody mężczyzna. Jego prelekcja o Panu Kleksie to najlepsza prela jakiej wysłuchałam, a było ich trochę.

 5. Podobno prelę o Kleksie wygłasza jego zły brat bliźniak, Celafon.

 6. Celofan to moj duchowy brat i prawdziwie porazajaco, w oczywisty sposob przystojny mezczyzna. a na zdjeciu jest moja wersja z matrixa.

 7. Czy ktos moze wreszcie zabrac tego dziada? Wystraszyl nam wszystkich turystow!

 8. celofan to na gumki ziomy u nas wołają

 9. Jak tylko z guzika znow stane sie czlowiekiem to zobaczysz.
  Celofan to spoko ziom. Nawet chcial sie zapisac do akademi ale go pogonilem bo jest na C. Musial biedak terminowac u Filipa. A wlasciwie co to gumka?

Dodaj komentarz