Robią Jurassic Park IV!!!

W filmie będzie grafika komputerowa

Na pewno ucieszy Was fakt, że z kopyta rusza produkcja Jurassic Parku IV. Po dennej dwójce i przyzwoitej trójce mamy nadzieję na dalszą kontynuację trendu wzrostowego.

Wiemy już, że na ekranie pojawi się ponownie Laura Dern, natomiast definitywnie nie zaszczyci planu obecnością Sam Neill. Fabuła będzie zaiste frapująca: rząd szkoli dinozaury do przenoszenia broni celem wykorzystania ich w warunkach bojowych. Mam nadzieję, że na końcu będzie bitwa lepsza niż w TPMie.

Zdjęcia do filmu rozpoczną się jeszcze w tym roku na Hawajach.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

7 Komentarze(y) na Robią Jurassic Park IV!!!

  1. Czyli Jurassic Park IV: Cadillaci i Dinozury. Poczekamy, zobaczymy.

  2. Kurde ta gierka była prawie tak dobra jak AvsP.

  3. Tak jest. Pamiętam stare dobre czasy gdy na jednym żetonie potrafiłem Mustaphą dojśc do czwartego bossa.

    Wracając na chwilę do JPIV. Szkoda, że Spielberg, który sprawuje pieczę nad całym projektem, nie zdecydował się na kryjące ogromne możliwości koncepcje zaprezentowane w "Dinotopii" Jamesa Gurneya. Jego ilustracje potrafią pobudzić wyobraźnię. To połączenie dziedzictwa różnych kultur naszej cywilizacji z prehistorią którą reprezentują dinozaury było zabiegiem IMO genialnym. Mistrz mógłby w tym kierunku pokombinować.

  4. Rośnie nam pokolenie JP IV

  5. Moj tata mial przygody na wyspie z dinozaurami, pojechal po puszki z zarciem. Ogolnie w PA to lubimy te dino przygody bo sakonczyla sie bena i swinskie kupy i kolczaste auta sa teraz malo zabawne. Nie ukrywam tez ze my australijskie rednecki lubimy czasem ubrac kalosze i isc do corrallu z triceratopsami.

Dodaj komentarz