Conanowska rotacja…

Conan w najlepszym wydaniu

Dopiero co dowiedzieliśmy się, że niby prawa do ekranizacji Conana kupiła New Line Cinema, a już okazuje się, że w ostatniej chwili trafiły one do nowego właściciela.

Nowym szczęśliwym posiadaczem praw do filmu o najwybitniejszym człowieku w dziejach jest Millennium Film, wytwórnia która ma na swoim koncie Johna Rambo i Righteous Kill z De Niro i Pacino. Millennium, w odróżnieniu od poprzedników nie zamierza kisić tytułu, tylko od razu zabiera się do roboty – produkcja kolejnego Conana ma ruszyć najbliższej wiosny.

Będzie to największy do tej pory projekt tejże firmy. Zgodnie z komunikatem, w planach jest nakręcenie serii filmów, która będzie najwierniejszą howardowskiemu oryginałowi wersją Conana. Hmmm…

Nie zapominajmy jednak, że produkcja Miliusa i Wachowskich też była już całkiem dobrze rozbujana, kiedy ją skasowali – nie mówmy więc na razie hop.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

3 Komentarze(y) na Conanowska rotacja…

  1. Chwieje się Lew, upada w mrok, chwytają go demony, szkarłatne skrzydła pręży smok przez czarny wiatr niesiony, rycerze wiecznym legli snem, bo srogi bój i znużył, a w głębi gór, przeklętych, hen, szatański rój się budzi.
    Godzina smoka – trupi chłód, strach krwawym łypie okiem
    Godzina smoka – struchlał lud, któż oprze się przed smokiem?

  2. Też znam to na pamięć. 🙂

  3. Od wierszykow wazniejsze jest czy C. zalatwi male i duze potrzeby!

Dodaj komentarz