Trailer House on the Haunted Hill 2!!!

Może niektórzy z Was pamiętają, że kiedy pojawiało się dopiero DVD, gazetki piały jakie to będzie można robić super interaktywne filmy, z wyborem akcji i kamer. Notabene, podobne bzdety mówiono kiedy wchodziła wspaniała technologia CD-ROM.

Nie widziałem za wielu tego typu cudów.

Miło jednak, że raz na 10 lat ktoś sobie przypomina o możliwościach, jakie daje DVD. Szkoda, że musi się to odbywać na HD.

Return to House on Haunted Hill to jeden z modnych ostatnio sequeli „prosto na DVD”. Ale ciekawostka – w wersji na HD DVD i Blu Rayu pozwoli Wam wybierać kierunek, w jakim ma rozwijać się akcja (notabene: właśnie obchodzimy 25-lecie powstania gier paragrafówek). Sprowadza się to do wykonywania z pilota różnych wyborów – od prostych („Czy laski mają się całować ze sobą”) do trudnych („Którą drogą uciekasz”). Dodatkowo wyjdzie też zwykła wersja filmu na zwykłym DVD dla szaraczków. Premiera wszystkich wersji u nas w USA – 16 października.

Tymczasem trailerek:

Komenty FB

komentarzy

Komercha

4 Komentarze(y) na Trailer House on the Haunted Hill 2!!!

  1. W przypadku pierwszego przykladu wybor jest oczywisty jak w: >"Zloty wiek Sith" czy "Nowa era Jedi"?<.

  2. przepraszam ale mój mały syn czyta tą stronę a tu takie łajdactwa ! tylko zboczone kobiety się liżą, na drugi raz proszę ostrzegać przed tresciami +18 albo zgłoszę stronę do odpowiednich instytucji

  3. sex and wajlent! tak powinno być w każdym filmie

  4. Całujące się dupeczki to już taki mainstream że niedługo będą nawet w Teletubisiach.

Dodaj komentarz