ZP na Polconie!!!

Czy będą pogrzeby znanych organizacji
jak na Polconie ’05?

Zbliża się rocznicowa i mistyczna 23. edycja Polconu. Niestety w tym roku musi wystarczyć nam edycja numer 22. Tym razem impreza odbędzie się w kochanej przez nas wszystkich Warszawie w dniach 30.08-02.09.07. Szczegółowe informacje na stronach imprezy.

No konwencie nie zabraknie oczywiście Zakazanoplanecian. Ba! Organizatorzy poprosili nas o specjalne spotkanie promujące ideę naszego kultowego sajtu! Poopowiadamy o sobie, o Sekcji Filmowej Plan 9 (kazali nam), o nadchodzących dobrych filmach, o sobie, no i o naszej stronce.

Z innych tradycyjnych konwentowych atrakcji: spotkania z pisarzami i sławnymi fandomitami, dziesiątki prelekcji, pokazów, konkursów, newagowych wykładów o Panu Kleksie i tak dalej.

Teraz kilka smuteczków. Na minionym Nordconie organizatorzy Polconu, zapowiadali premierę oczekiwanego przez niektórych filmu Stars in Black autorstwa Staszka. Niestety wszelkie źródła zamilkły w tym temacie. Jako, że w filmie miała się pojawić goła lasia, bardzo nas to nerdów i dziadów fandomowych martwi. Druga smutna wiadomość to brak wśród gości przedstawicieli elitarnego Stettiner Verein fur Fantastik KWANT.

A zatem do zobaczenia na Polconie kochani, kolejna taka okazja dopiero w grudniu na Nordconie.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

6 Komentarze(y) na ZP na Polconie!!!

  1. Hura! Jedziemy! Bedzie fun! Trendy evencik.

  2. Ej, a o WODzie coś na tych spotkaniach będzie? Bo bardzo lubię grać wampirami bezklanowcami i chętnie bym się zapytał o różne sprawy…

  3. jasne, że będzie. Również planują liczne sesje rpg np w krainie nagich kości, rozumiesz… zbroje z ludzkiej kości, broń kościana a łążąc będziesz rozdeptywał oskubane przez szczury ludzkie czerepy i łamał piszczele…rzecz jasna ludzkie

  4. ooooo! a co to za system???Wasz???? Nie znam, ale brzmi fajowo, piszę się na sesje!!

  5. George Lucas chce żebyć tam był!

  6. slyszalem ze Bethesda robi action-rpg na podstawie ThE SupeR ElektroluX WorjorS. bedzie lujcza giera!

Dodaj komentarz