Tata patrz, komiks kręcą!

Wszyscy widzą w naszym statusie filmów komiksowych, że mamy obecnie chyba z 40 rozgrzebanych projektów, z czego większość w fazie koncepcyjnej.

Miło się zatem dowiedzieć, że jest ekranizacja, która się robi potajemnie od dłuższego czasu i dopiero teraz zostaje ujawniona światu.

Dziś w kilku miejscach internetu pojawiła się informacja od Randy Queena z Darkchylde Ent. Wynika z niej, że w najlepsze rozkręca się adaptacja Darkchylde. Co więcej, w produkcję zaangażowna jest WETA i sam Richard Taylor (King Kong, LotR, 5 Oscarów).

Fabuła obraca się wokół pewnej obłożonej klątwą laseczki, która może zamieniać się w różne stwory ze swoich koszmarów. Stwory te wykorzystują jej ciało na przejażdżki w naszym świecie. Twórcy mają nadzieję, że końcowy rezultat będzie utrzymany w klimatach Carrie albo Aliena, ale z cool epką Underworlda (khm, khm…).

Randy był na tyle miły, że podrzucił pierwszy efekciarski obrazek. Wychodzi na razie zatem na to, że film chyba jeszcze nie ma ekipy i jedynym zaangażowanym w jego produkcję podmiotem jest WETA. Co niestety nie gwarantuje jeszcze, że oderwie się od ziemi (vide Halo).

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz