Pushing Daisies i The Reaper – First look

PD wygląda niewinnie

Hello Fans of Zakazana Planeta! Today parę słowa o kolejnych, w mojej kablówce, jesiennych premierach.

Moja company była na panelu poświęconemu serial Pushing Daisies i The Reaper. Very interesting ! Talk, talk ale potem bosses puścili piloty obu serii. To secret materiały wiec wy musicie cierpliwa czekać aż do jesieni. But back to business.

Oba serial to teoretycznie lajtowe pozycje but not really. Pushing Daisies jest produkcją Bryana Fullera co zrobić takie serie jak Dead Like Me i Wonderfalls. Oba original but nie bardzo dla american folks. Za dużo czarny humor i zbyt inteligentne jak na u nas w the USA. Pilot Pushing Daisies również jest pełne czarnego humoru, very interesting postaci i zapewne wystarczająco oryginalny by ABC, po kilku odcinkach, serię scancellowało. Bad luck Fullera. Fabułka pilota przedstawia niejakiego Neda, który za młodu otrzymał dar zwracania życia martwym. Równie szybko się zorientował, że przywrócone życie kosztuje życie kogoś innego, chyba że Ned w ciągu minuta dotknie zmartwychwstałego nieszczęśnika kładąc go ponownie martwym na wieki. Nedowi czas płynął spokojnie aż do moment kiedy ktoś zamordować jego ex dziewczyna. Przywrócona do życia ma być gwarancją atrakcyjności kolejnych odcinków, mieszać w Ned życie i pomagać mu w rozwiązywaniu innych zbrodni. Very interesting. Fajny pilot. Ja obiecać, że będę informować.

The Reaper natomiast opowiada o chłopaku, którego duszę rodzice sprzedali diabłu. Suprise wychodzi na jaw w dniu jego 21 urodzin a szatan ofertą nie do odrzucenia zmusza go do bycia bounty hunterem. A dokładniej ma polować na uciekinierów z piekła. Not very original. Jeden pre-air pilot to mało by poznać potencjał serii. Na pewno całkiem funny ze swearing and bloody.

Tylko czy to wystarczy by dostać kolejna odcinki zwłaszcza, że obsada budzi mieszana uczucia. Szatan jest grany przez Raya Wise z denerwującą manierą i mega przewidywalnie. Totally nothing new. Podobnie główny bohater, tytułowy reaper i jego buddy są irytujący and not interesting. And man, zazdroszczę. I mean mam mokro w majtach jak pomyśle o work dla szatana a ci goście przyjęli to na totalnym luzie. I mean wiem, że to serial lajtowy i dowcip ale ja bym miał mokro. Ale myśleć, że jak wyjdą poza schemat, jeden odcinek równa się jeden uciekinier to może folks polubić tą serie.

No to ja myślę, że Puishing Daisies 4/5 a The Reaper 3/5. Oba mają szansę przeżyć jesień. W teorii. Przyjmuję zakłady, że co najmniej jednemu z nich się nie uda.

Trzymajcie się w Poland!
Zdzisiek

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz