Co się dzieje w państwie Cloverfieldowskim???

Podsumowanie najnowszych informacji w zawsze aktualnym temacie Cloverfielda.

Po pierwsze tytuł: od dwóch dni krąży po neciku kolejna jego wersja, tym reazem brzmiąca Overnight. Skąd ten dziwaczny pomysł? Otóż kancelaria prawna obsługująca wytwórnię Bad Robot, która rejestrowała znaki towarowe Slusho, zarejestrowała też ten właśnie tytuł. Dość luźna poszlaka i raczej bym się do niej nie przywiązywał. Na prawdziwy tytuł przyjdzie nam pewnie jeszcze trochę poczekać – szkoda, że Avatar jest już zajęty… Plotek o tytule Rampage nawet nie chce mi się komentować.

Po drugie monstery: Podobno ma być więcej niż jeden. Liczbą od której jest więcej potworów jest jeden, a jeden jest tą liczbą, od której potworów więcej jest.

Po trzecie infekcja: Już pierwsze newsy o Cloverfieldzie (jeszcze zanim nawet pojawił się sam kryptonim Cloverfield) mówiły o ataku „pasożytów”. Na planie pojawili się podobno aktorzy w kombinezonach biohazardowych i zainfekowani ludzie – najnowsza fota z planu przedstawia podobno nawet ludność w zombie-trybie. Jedna z teorii głosi, że źródłem infekcji jest… Slusho 🙂 Co nawet miałoby jakiś sens… Stay tuned…

Komenty FB

komentarzy

Komercha

2 Komentarze(y) na Co się dzieje w państwie Cloverfieldowskim???

  1. overnight??? do dupy! 1-18-08 TO jest zabójczy tytuł!

  2. There are two monsters: Spock and Kirk, both mutated by radioactive jelly-gelly.

Dodaj komentarz