Reżyser JLA??? – UPDATED

Liga Sprawiedliwości Postapokalipsia

Jak uprzejmie donosi Latino Review, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, iż reżyserem ekranizacji Justice League of America będzie George Miller. Ten znany z filmów o pingwinach, świniach i postapokaliptycznych kierowcach.

Wszystko się jeszcze musi potwierdzić, ale źródło informacji jest podobno pewne, więc bądźmy dobrej myśli. Fajnie jakby Miller dla odmiany reżysernął jakąś fajną akcyjkę… Przy okazji: losy nowego Supermana wiszą na włosku, więc może jest to najpewniejsza szansa na kontynuację kariery Brandona Routha. Poza nim w aktualnym scenariuszu wystąpią Batman, The Flash, Aquaman, Maxwell Lord i klub cyborgów OMAC.

I jeszcze zupełnie przy okazji: Lionsgate oficjalnie potwierdziła obsadzenie Raya Stevensona jako nowego Punishera, o czym już informowaliśmy. Nowy film o Karzycielu podobno nie ma mieć specjalnego związku z poprzednim. Ani z tym jeszcze poprzednim.

Natomiast status i JLA i Punishera tradycjnie serwujemy tutaj.

UPDATE: Właśnie się okazało, że drugim branym przez Warnerów pod uwagę reżyserem JLA jest nikt inny jakJoseph McGinty Nichol, szerzej znany jako McG! Niektórzy pewnie pamiętają, jak parę lat temu o mało nie reżyserował on nowego Supermana, z Beyonce w roli Lois. O ile uwielbiam nowe Aniołki Charliego, o tyle wolałbym żeby McG trzymał się z dala od ekranizacji komiksów…

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz