Bionic Woman – Update !!!

Tym razem pochwalimy się, gdyż NBC błyskawicznie zareagowała na nasz Bionic Woman – First Look. Przypomnijmy, że Zdzichu na swój naiwny, amerykański sposób krytykował obsadę serialu. A dokładniej siostrę Bionic Womana, o której niepoprawnie napisał „Aby (Bionic Woman) dać głębia, scenarzyści dodali głuchoniemą rebel siostrę. No shit, krzyżówka nietoperza i punkowy”.

Przyjmując z pokorą uwagi Zakazanej Planety szefostwo NBC postanowiło zastąpić owego zbuntowanego, gotyckiego nietoperza (Mae Whitman) młodą, seksowną i bardziej optymistyczną Lucy Hale – na zdjęciach gołym okiem widać różnice w światopoglądzie obu pań. NBC zresztą poszło na całość zmieniając ubraną na czarno, głuchoniemą, emokid na urodziwą hackerkę i specjalistkę od włamów na komputery.

Słuszna zmiana. Wiadomka, że prawdziwy serial fantastyczny nie da rady bez hackerki, tekturowych jaskiń i kopów z półobrotu. Skład Bionic Woman jest już kompletny, kolorowy i słodziutki jak śpioszki z Kubusiem Puchatkiem.

Przed:

Po:

Komenty FB

komentarzy

Komercha

3 Komentarze(y) na Bionic Woman – Update !!!

  1. Zdzichu szacunek – ale ma masz dojscia, jedna krytyczna notka w zakazanych rejonach i juz zmieniaja obsade…

  2. I to jest słuszna koncepcja! A skoro czyta te stronę całe Holiłód, to ja Was panowie tuzowie proszę- zekranizujcie River Raid!

  3. obiecujemy przesłać Zdzichowi wyrazy uznania najtajniejszą rzecz jasna skrzynką pocztową

Dodaj komentarz