Speszial Part 2: Ekskluzywne starwarsowe pampry na Comic Conie 2007

Witamy w drugiej części Figurkowo Spesziala, poświęconej zabaweczkom SW dostępnym na Comic Conie. Pierwszą część, poświęconą rozebranym mangowym laseczkom zamieściliśmy pod tym linkiem.

Jak każe nerdowska tradycja (u nas w USA i w innych cywilizowanych fandomowo landach) producenci stuffu uświetniają znaczące konwenty specjalnymi produktami. Te exclusive zabaweczki sprzedawane są w konwentowych sklepach tylko w czasie trwania danej imprezki – a oczywiście dzięki fandomowi można kupić je potem na spekulanckich aukcjach internetowych.

Pisałem już o Celebration IV Exclusive McQuarrie Concept R2-D2 & C-3PO, wkrótce zabiorę się za konceptowego Luka przywiezionego z Celebu w Londynie, a teraz pora na pamperki za którymi starwars nerdy ustawiały się ostatnio w kolejach w San Diego (zamiast iśc do ZOO!).

Kochane i zawsze wierne Hasbro przygotowalo trzy produkty:

Obi-Wan & Yoda with Exclusive Collector Coin z hiciarskiej „McQuarrie signature series”. Podziwiajcie fotę, więcej jak dostane zestaw w łapska:

501st Legion R2-KT
Różowy astromech upamiętnia Katie, córkę Albina Johnsona, założyciela 501st Legion. Odwiedziny legionistów u chorej Katie zapoczątkowały współpracę 501st z fundacją Make-A-Wish. „Prawdziwy” R2-KT, którego Katie nie zdążyła niestety zobaczyć, odwiedza do dziś dziecięce szpitale. Warto wspomnieć że polski 501st (i spora część naszego SW fandomu) nie pozostaje w tyle, czego efekt zobaczymy na zbliżającym się Dagobah w Gorzowie. Zyski ze sprzedaży pampra przekazane zostaną wyżej wspomnianej fundacji.

Shadow Scout w/ Speeder Bike
Zapewne mroczny skaut odegrał kluczową rolę w jakiś przygodach z EU, jednak nie jest mi ona bliżej znana. Ale produkt kulcik.

Gentle Giant przygotował 3500 statuetek Commander Cody Mini-Bust (w Londynie dilowali Commandera Bly).

A jeśli macie 200700 dolców to mogliście wykupić cały nakład (2007 sztuk) Utapau Clone Trooper ARTFX Statue z (zawsze powalającej) Kotobukiya.

Na zakończenie kilka fot innych specjałów z San Diego, miejcie na uwadze, że to tylko wierzchołek góry lodowej.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

3 Komentarze(y) na Speszial Part 2: Ekskluzywne starwarsowe pampry na Comic Conie 2007

  1. 30 lat i takie pierdy wypisujesz?

  2. Snoopy jest gejem ?

  3. no dlatego lazi bez gaci

Dodaj komentarz