Bionic Woman – first look!!!

Kobieta bioniczną jest

Poniżej nasz first look z panelu Bionic Woman. Czytelnicy Zakazanej pewnie pamiętają, że to nowy serial SF produkcji NBC. O nim, i innych jesiennych premierach, możecie poczytać tutaj, a tymczasem oddajemy głos naszemu wiernemu Zdzichowi:

Hello Fans of Zakazana Planeta! Moja firma z film industry wysłała mnie tym razem to San Diego na Comic Con. Nerdcon totalny. Around same friki, geeks, dziennikarze i mnóstwo konwencyjna panelów. Trafiłem na Bionic Woman panel gdzie na plazmach later puszczono dla widzów pilota Bionic Woman. Wcześniej nam wytłumaczono, że to very interesting remake klasyka from late seventies called The Bionic Woman. Nie znam tej ramoty so kilka słów co zobaczyłem.

Główną bohaterkę poznamy szybko bo pan reżyser parę minut potrzebował by ją wpakować w car crash. Potem jej man, a tak really cyber naukowiec, by ratować jej życie wszczepia ukochanej cyberparts. Do tego jakieś chipy do mózgu poprawiające wzrok, słuch i giving her taki malutki celowniczek by namierzać enemy.

Bohaterka jest barmanką, Jammie Sommers. Aby jej dać głębia scenarzyści dodali głuchoniemą rebel siostrę. No shit, krzyżówka nietoperza i punkowy. Akcyjka like I said rusza szybko bo potrącona, damaged i repaired szybko dowiaduje się, że jej man robi dla tajnej organizacji, która zajmuje się chyba cybernetyką, militarnymi wszczepami i pewnie dangerous misjami na całym globie. Bionic Woman potrzebuje jakieś 2 minuta aby się pogodzić z tym , że jej oba nogi i ręka i oko zostały amputowane i replaced cyberkończynami a ukochany ją wydymał. Tzn. jest mu przykro, a ona mówi, że nie szkodzi i będzie cooperating z tą agencja. Jest jeszcze zła, first bionic woman, którą gra pani Starbuck i inni enemy ale o nich z pilota mało wiadomo.

Ta totally bzdura jest dość sprawnie nakręcona z cool podkład muzyczny i kilkoma fajnymi songami. Zdjęcia nie odrzucają a fightingi są na poziomie like Mutant X czy Xena. Czyli półobrot, cios, blok…I mean totally bullshit. Aktorka grająca Bionic Woman ma wdzięk sztangistki z NRD, Starbuck niby sexy ale totally nienaturalna. Jest potencjał but now to taka bioniczna serialowa Nikita z idiotic very tajna agencja. Na ekranie widziałem budget i przez to soon or later serial będzie dead. NBC nie zabuli za taki crap bo story jest very kiepskie i oglądalność szybko spadnie. Story też wyklucza czynniki podnoszące oglądalność like wojna but zawsze writers mogą dopisać do skryptu lesbian friends of bionic woman lub pogłębić dekolt w walce o ratio oglądalności. And thats all.

Trzymajcie się w Poland!
Zdzisiek

Komenty FB

komentarzy

Komercha

3 Komentarze(y) na Bionic Woman – first look!!!

  1. stara ramota to o pannicy z obrazka?

    a że padnie? może pobije się z Andromedą hehehe

  2. "Stara romota" to określenie starego Bionic Woman 🙂

Dodaj komentarz