Comic Con update – znowu Indiana Jones!!! – UPDATED!

Słyszeliśmy, że filmy o Indiana Jonesie są dość popularne wśród ludności, więc z łaski zamieszczamy, co się w ich temacie dzieje na Comic Conie:

1) W czwartek , na panelu poświęconym IJ4, Steven Spielberg i ekipa za pomocą technologii telemostu powitali się z fanami live z planu filmu. Ze Spielbergiem siedzieli i gadali: Harrison Ford w kostiumie, Ray Winstone, Shia Le Beouf i Karen Allen.

Halo Telekino, zapraszam do obejrzenia:


Klip jest do wglądu również w sekcji Video na www.indianajones.com.

2) W piątek na konwencie puszczano specjalnie na tę okazję przygotowany klip makingofowy z planu IJ4. Ten kawałek też jest w sekcji Video na oficjalnej.

3) Zapełniła się też w końcu pamperkowa piramida na stoisku Hasbro:

Na dobry kolekcjonerski początek dostaliśmy: Sallaha, ubranego na galowo Rene Belloqa i pana w kapeluszu. W zestawie z każdą figurką dostaniemy cenny artefakt:

Na trochę gorszy początek, w wersji deformed mamy: Sallaha, Marion (+ małpka u ubraniu), słodkiego duszka, sympatycznego niemieckiego mechanika, przyjaznego Araba i wspomnianego wyżej pana w kapeluszu:

Trochę więcej, w tym patelnię Marion, pokazano na spotkaniu z przedstawicielami Hasbro:

Dodatkowo, Hasbro pokazało 12-calowego pampra Indiany:

Z innych propozycji pamprowych – kilka prototypów statutek Gentle Gianta:

4) Pojawił się trailerek też właśnie ogłoszonej gry Lego Indiana Jones. Jak można się domyśleć, jest to produkcja w stylu dość dennego Lego Star Wars. Tym niemniej, trailer obejrzeć można.

5) Plaga internetowego marketingu wirusowego, po The Dark Knight-cie i Cloverfieldzie najwyraźniej nie ominęła też Indiany:

– Jak każdy wie, na nowej witrynce www.indianajones.com znajduje się skrzynka z „Property of Dr. Jones – 9906573”. Co oznacza ten numer, dokładnie nie wiadomo, gdyż nie jest to numer skrzyni, który pojawia się w Raidersach. Nie dodaje się nawet do 23!
– No ale wpiszmy www.9906573.com. Na tej stronce mamy ładny i konkretny link „52208” (jak wiadomo, IJ4 ma premierę 22 maja 2008).
– Kliknięcie na ten link prowadzi nas na niewinną stronę Wikipedii zawierającą – zapewne – mega spoiler do IJ4 (zwłaszcza tekst na dole strony, w „Media referneces), więc czyńcie to na własne ryzyko.
– UPDATE: jak słusznie zauważył Watson, stronka www.9906573.com lekko się zmodyfikowała, ale przekaz pozostał podobny. Mamy tu teraz podany rozdział z Księgi Wyjścia, który generalnie odnosi się do tego samego, co wzmiankowane hasło w Wikipedii…

Acha, póki co nie ma gwarancji, że to nie fejk 🙂

THX to Lord New’Age and Garret for updates!

Komenty FB

komentarzy

Komercha

2 Komentarze(y) na Comic Con update – znowu Indiana Jones!!! – UPDATED!

  1. Obawiam się, że info o stronie http://www.9906573.com/ wymaga aktualizacji.

  2. młio widzieć rabbi Stiwena znów w akcji…ale Inidian Jonasz zdziadział, co nie zmienia faktu,że film będzie fajny i z przyjemnością go obejrzę, jak wtedy, gdy puszczałem filmy w osiedlowym kinie dwa lata po ich premierze…

Dodaj komentarz