Watchmen obsadzeni (chyba)!

X-Ray love

Comic Con za pasem, a na Comic Conie jak co roku będzie sporo newsów filmowych. Np. obsada ekipy z Watchmen Zacka Snydera, o której już sobie spekulowaliśmy.

Oczywiście w związku z tym mają miejsce już pewne – prawie pewne – przecieki, które streszczam poniżej:
Ozymandiasz – Matthew Goode (Match Point)
Jedwabna Zjawa II – Malin Akerman (The Invasion)
Rorschach – Jackie Earle Haley (Nemesis)
Nocny Puchacz II – Patrick Wilson (The Phantom of the Opera)
Dr. Manhattan – Billy Crudup (Mission: Impossible III)

Ten skład wydaje się nieco bardziej prawdopodobny niż poprzednie – głownie dlatego że nie jest to all-star cast, a raczej połączenie nazwisk bardziej znanych z mniej albo wcale. Prawdy dowiemy się już za parę dni.

A oto oficjalne streszczenie filmu napisane przez miłych państwa z Warner Bros.:

Akcja Watchmen rozgrywa się w alternatywnej Ameryce roku 1985, w której poprzebierani superherosi są normą. W tych realiach atmosfera międzynarodowa jest dość nerwowa i Doomsday Clock wskazujący poziom napięcia między USA i kacapmi jest na stałe ustawiony na za pięć dwunasta.

Kiedy jeden z dawnych towarzyszy zamaskowanego Rorschacha zostaje zamordowany, rozpoczyna on śledztwo w sprawie spisku mającego na celu zabicie i zdyskredytowanie wszystkich dawnych i obecnych superbohaterów. Rorschach dołącza do swojej dawnej grupy emerytowanych herosów, z których tylko jeden ma prawdziwe moce. Wśród nich dostrzega prawdziwą skalę spisku, który łączy się z ich wspólną przeszłością i może miec katastrofalne konsekwencje w przyszłości…

Frapujące.

Nie chce mi się już przypominać, gdzie se możecie sprawdzić status filmu.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz