Klip z planu Cloverfield!!! – UPDATE – TYTUŁ I PLAKAT!!!

Ponieważ ZP śledzi z zapartym tchem losy Cloverfielda i zapodaje Wam w tym temacie wszystkie newsy (które mają ręce i nogi) i tym razem nie będzie inaczej.

Oto klip z kręcenia filmu w Los Angeles (udającym Nowy Jork), który rzekomo ktoś nagrał kamerą, niczym przy wszystkich szpiegowskich zdjęciach z planu The Dark Knighta. Jednak sposób nakręcenia video i montaż sugerują, że jest to raczej materiał przygotowany przez samych producentów i podrzucony na YouTube, jako kolejny element kampanii wirusowej.

Tak czy siak zapraszam do obejrzenia – mamy tu parę scenek typowych dla filmów „kataklizm w mieście”, czyli ludzie biegną, Hummery jeżdżą i generalnie jest apokaliptycznie…

UPDATE:
Pojawiły się właśnie mocne dowody na tytuł filmu!
Na wystawie jednego ze sklepów ze stuffem filmowym w Kalifornii uważny fan dopatrzył się poniższego plakatu i wykonał kijowe zdjęcia telefonem! Sklep jest zamknięty z uwagi na wyjazd na Comic-Con, więc niestety nie można było przesłuchać personelu.

Plakat przedstawia bezgłową Statuę Wolności, w rogu ma mały napis „1-18-08”, i nagłówek… Monstrous. Nie wynika z tego jednoznacznie, czy „Monstrous” to tytuł filmu czy hasło promocyjne, jednak domena TheMonstrousMovie.com jest zarejestrowana na Paramount.

Stay tuned…

Komenty FB

komentarzy

Komercha

5 Komentarze(y) na Klip z planu Cloverfield!!! – UPDATE – TYTUŁ I PLAKAT!!!

  1. ten marketing DZIAŁA!
    gdzie można bookować bilety na to cholerstwo? planeta idzie jakimś zwartym szykiem? można się podpiąć? za browary… 🙂

  2. No jak zagrają u nas to pewnie ZP pójdzie ławą, ale na razie nic nie wiada 🙂

  3. szeroką ławą 🙂

  4. A mnie zaczyna to juz nudzić. Tylko uciekaja i uciekają tymi ulicami. W dodatku nici z Lovecrafta a statua straciła "jedynie" głowę…

  5. to chyba dobrze, ze tylko glowe. z reszta zord nie mogl miotnac reka, bo by bylo jak z plakatów "pojutrza"… acha: "this video is no longer available"

Dodaj komentarz