Nominacje Emmy!!!

Emma i tatuś Muminka

Poznaliśmy nominacje do tegorocznych Emmy Awards (na wszelki wypadek: amerykańska nagroda przyznawana od 1949 roku za produkcję telewizyjną).

I tak w kategorii OUTSTANDING DRAMA ciekawa rywalizacja pomiędzy Grey’s Anatomy, House i Boston Legal a Heroes i The Sopranos. Trzymam kciuki za Heroes, po cichu kibicuję Grey’s Anatomy a zaskoczony jestem nominacją dla House.

W kategorii ACTOR – DRAMA nominacje dla:
– James Gandolfini (Sopranos)
– Hugh Laurie (House)
– Denis Leary (Rescue Me !!!!!!)
– James Spader (Boston Legal)
– Kiefer Sutherland (24)

Wygra Gandolfini, nagroda na koniec Sopranos się należy, trzymam kciuki za Denisa Leary.

W kategorii ACTRESS – DRAMA:
– Patricia Arquette (Medium)
– Minnie Driver (Riches)
– Edie Falco (Sopranos)
– Sally Field (Brothers and Sisters)
– Mariska Hargitay (Law and Order)
– Kyra Sedgwick (The Closer)

Nie mam typów, chyba żadna nominacja mi nie leży.

I już w skrócie:

W Supporting Actor In A Drama Series mamy nominację dla Hiro Nakamura 🙂 !!!! I 2 dla chłopaków z Losta (John Locke i Ben)

W Supporting Actress In A Drama Series – 3 (!!!) nominacje dla pań z Grey’s Anatomy ..zieeew Naprawdę nie było innych pomysłów ?

W kategorii animacja rywalizacja pomiędzy South Park („Make Love, Not Warcraft” ) a The Simspons („The Haw-Hawed Couple” ).

W kategorii czołówka muzyczna nominacja dla Dextera, czyli muzyczki od której mi się flaki wywracały, reszta nominacji również kiepska.

Efekty specjalne: tutaj rywalizacja pomiędzy BSG, Heroes, Rome, Eureką i … Grey’s Anatomy??? Stawiam na BSG, serce podpowiada Rome.

Sporo nominacji technicznych dla Rome, 24, mniej dla BSG, jeszcze mniej dla Lost. To ostatnie łapie się na ważną nominację w kat. WRITING – DRAMA (za odcinek „Through The Looking Glass”) wraz z BSG i 3 (!!!) nominacjami dla Sopranos.

I tyle… nie znalazłem nominacji dla Erika Robertsa i Malcolma McDowella z wiadomego serialu…. a i tak wygra jak zwykle 24.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz