Film Tekken!

Panda z Tekkena zamawia piwo

Cieszcie się i radujcie fani Tekkena (o ile wchodzicie na ZP)! Robi się film na podstawie Waszej ulubionej gry, a kręci go nikt inny jak Dwight Little (Anacondas, Murder at 1600, ale też Prison Breaki i Ring of Fire).

Wg komunikatu producentów film będzie „Gladiatorem w przyszłości”. Opowiadać on będzie przygody młodego Jina Kazamy, który wyrusza w podróż zemsty, by odpłacić złej korporacji Tekken za śmierć swojej matki. U celu podróży czeka go turniej w sercu Tekken City, podczas którego, rzecz jasna, odkryje swoją prawdziwą tożsamość i wypełni przeznaczenie prawowitego dziedzica Tekkena. Dzięki za spoiler, chłopaki. Dajcie chociaż za to pandę do filmu.

Właśnie trwa casting na głównego bohatera, więc jeśli masz 20-parę lat, jesteś Azjatą lub Amerykano-Azjatą, a do tego dobrym i atletycznym aktorem umiejącym trzaskać się po ryju i odgrywać głębokie emocje – to może być Twoja życiowa szansa.

Jeśli nie możecie, jak ja, doczekać się już ekranizacji, zachęcam do obejrzenia The Avenging Fist, filmu który w końcowych napisach oznajmia, że nie ma żadnego związku z grą Tekken.

Zdjęcia rozpoczynają się w listopadzie w orientalnym Budapeszcie. Jego status, jak zwykle, śledźcie tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

10 Komentarze(y) na Film Tekken!

 1. Pandy powinny zagrać wszystkie role w tym filmie. Pandy są kawaii i na dodatek umieją się lutować po ryju. Dodatkowo są azjatyckiego pochodzenia mimo braku skośnych oczu. Jak dowodzi jeden z odcinków "Przerysowanych" – umożliwia im to klarowną ocenę sytuacji i prawidłowe sterowanie samochodem w warunkach drogowych.

 2. Anacondas, Halloween 4 – same hiciory 🙁

  Czy to przypadkiem nie Street Fightera II na horyzoncie?

 3. ty Atue… wez se nakrec lepszy Anacondas jak Ci sie nie podoba

 4. ma nadzieje tez na Virtua Fighter czy Soul Caliber, potrzeba mi więcej kina familijnego

  [u][url]http://www.retrojunk.com/details_articles/676/[/url][/u] kilka postaci do ekranizacji

 5. W przeciętnym pornolu są bardziej przerażające "węże".

  To nie będzie trudne.

 6. powinni w końcu nakręcić River Raid

 7. ja chcem film z tekkena

 8. bo go lubie bardzo 😛

 9. gruby charlie soul calibur jest nawet spoko 😛

Dodaj komentarz