Inauguracja

Jako, że ostatnio z maniacką częstotliwością przeglądam strony poświęcone figurkom, postanowiłam podzielić się swoją wiedzą i znaleziskami. Nie ukrywam, że będą to głównie rzeczy Made in Japan.

Na pierwszy ogień idą znane już niektórym figurki z produkcji Square Enix. Ostrzegam, że ceny są „japońskie” czyli okrutne dla fanów. Do ceny podstawowej należy doliczyć sobie pewnie dodatkowe 50% ceny jako koszty przesyłki oraz koszty zrobienia/kupienia odpowiedniej półki/stolika, odpowiedniego oświetlenia itp. Dodatkowo można się liczyć z zatrzymaniem przesyłki w Urzędzie Celnym (to nie są małe figurki, które prześlizgną się przez urzędnicze sito), co pociąga za sobą dalsze koszty finansowe i moralne. Obawiać się można także uszkodzenia w transporcie. Jeśli jednak stać Was i na figurki i na takie ryzyko – zapraszam do zapoznania się z propozycjami.

Aerith z FF VII (27 300 jenów – na nasze jakies 620 zł bez przesyłki, termin wydania – listopad 2007, można już zacząć odkładać):

Przed Photoshopem:

Po Photoshopie:

Zapowiedź z Kotobukiji na luty 2008 – Judge Gabranth. Skala 1/4 – trzeba będzie uprzątnąć bałagan na biurku, żeby mieć gdzie to postawić:

Panna z gierki Valkyrie Profile (56 700 jenów – na nasze jakieś 1 300 zł bez przesyłki, termin wydania – październik 2007).

Przed Photoshopem:

Po Photoshopie:

A to jest już na rynku:

Sephiroth i Cloud do kupienia osobno – każdy za ok 600 zł bez przesyłki

W następnym odcinku zajmę się najprawdopodobniej Evangelionami i liftingiem jaki przeszły niektóre z robotów a także znajome loga z serii.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz